Як відправити посилку за кордон не за всі гроші в світі?

Коли здавалось би усі «кола пекла» були пройдені і продавець зареєструвався на обраному маркетплейсі, починається новий квест - як доставити проданий товар кінцевому покупцю.

Звичайно, обираючи спосіб доставки, варто звертати увагу на такі фактори:

  • Швидкість доставки
  • Безпека
  • Витрати часу на оформлення відправлення

Давайте розглянемо деякі з них:

Швидкість доставки

Якщо покупець не хоче чекати на своє замовлення або воно необхідно на конкретну дату SkladUSA рекомендує користуватися послугою експрес-відправлення. В такому випадку товар прийде до свого отримувача за лічені дні. Наприклад, до США пакунки приходять за 4-6 днів. Вартість відправлення невеликого пакунку до одного кілограму в такому випадку буде близько 30$ (розрахувати вартість за своїми параметрами ви можете тут).

У випадку, коли у замовника є час на очікування та він не хоче переплачувати за доставку або подавець пропонує її безкоштовно, варто розглянути варіант консолідованого відправлення.
Послуга консолідованого відправлення від SkladUSA передбачає обробку великої кількості замовлень і їх одночасне відправлення на склад у США (Міннесота) з подальшою доставкою покупцеві місцевою поштою.
Такий формат відправлення звичайно займає більше часу - до США відправлення їде 6-10 днів, а вже звідти доставляється місцевою поштою на вибір клієнта (USPS, FedEx). Вартість відправлення пакунку до одного кілограму консолідацією буде близько 20 $ (розрахувати вартість за своїми параметрами ви можете тут).

При цьому варто пам’ятати, що якщо ваша посилка важить більше 5 кг, то є сенс одразу розглядати експрес-відправлення, оскільки вартість послуги буде приблизно такою ж як і при консолідації, а от час на доставку ви зекономите.

Безпека

Звичайно швидкості доставки замало, важливо бути впевненим, що з замовленням нічого не станеться в дорозі. Для цього необхідно, по-перше, дотримуватися правил пакування та маркування товару, по-друге користуватися додатковими способами матеріального захисту відправлення від перевізників.

Правила маркування
В системі SkladUSA вже автоматизована функція створення відправлень, тому тут головне чітко слідувати інструкції. В першу чергу, необхідно вибрати товар, який ви відправляєте, та матеріали, з якого він зроблений, з запропонованого системою переліку. Усі товари системи мають певний опис, який відповідає вимогам перевізника та правилам митного контролю. Крім того, з 1 липня, для відправлення у Європу документи мають містити код товару, який також автоматично підтягується у системі SkladUSA.

Правила пакування
Для збереження свого товару під час подорожі необхідно слідкувати за тим, як воно упаковано. Якщо товар крихкий чи на нього впливає волога - забезпечте йому додатковий захист.

Страхування
Усі консолідації, які направляє SkladUSA через FedEx автоматично застраховані на суму 26 $/кг. У випадку, коли товар дорогий чи потребує додаткового захисту, можна обрати додатковий матеріальний захист від перевізника.

Витрати часу на оформлення відправлення

А щоб не витрачати багато часу на підготовку документів на відправлення та пошуку оптимальних шляхів доставки, досить просто зареєструватися у системі SkladUSA та прив’язати в особистому кабінеті усі свої магазини, щоб замовлення формувалися автоматично, і залишалося обрати тільки зручний тип доставки з запропонованих.

Чи була стаття корисною для вас?
Так, корисна Нi, не корисна
Блог

Вам також можуть бути 
корисними наступнi статтi

img
Jan, 2022
Експрес-доставка: коли швидкість має значення
Усі переваги швидкої міжнародної доставки
img
Jan, 2022
Маркетплейси і День святого Валентина: про що варто пам’ятати
Як планують святкувати та що планують дарувати жителі США
img
Nov, 2021
Консолідація з України в країни ЄС: коли Європа стає ближче
Як без проблем відправляти товари покупцям з Європейського Союзу
img
Nov, 2021
Консолідації: переваги та правила оформлення
Як відправити товар клієнту за кордон найдешевшим способом
img
Nov, 2021
Тиждень до Blасk Frіdаy: про що варто не забути продавцю Еtsy
Останні приготування до Чорної п’ятниці
img
Nov, 2021
Що краще за все продається на Wish
Які категорії товарів мають найбільший попит серед покупців маркетплейсу Wish
img
Nov, 2021
Хто ФОП, того – хлоп: як вплине на українських продавців з Amazon «податок на Google»
Хто й за що має платити, якщо торгує на міжнародних e-commerce-майданчиках
img
Nov, 2021
Коли творцям варто очікувати появу нового маркетплейсу
Час готуватися до виходу на нову e-commerce-платформу - Michaels Marketplace
img
Nov, 2021
Чек-ліст для Etsy продавця перед початком розпродажу
Про що треба встигнути подбати продавцю Etsy, щоб отримати максимум прибутку та мінімум головного болю
img
Nov, 2021
Який тип доставки товару обрати для клієнтів у США
Обираємо перевізника по території США
img
Oct, 2021
Як скористатися промокодом?
Участники виставки Handmade Expo отримали можливість спробувати послугу відправлення консолідації до складу в США безкош...
Як відправити посилку за кордон не за всі гроші в світі?

Як відправити посилку за кордон не за всі гроші в світі?

2021-08-10T13:54:00+03:002021-11-04T14:44:10+02:00Коли здавалось би усі «кола пекла» були пройдені і продавець зареєструвався на обраному маркетплейсі, починається новий квест - як доставити проданий товар кінцевому покупцю.