Як відправити посилку за кордон не за всі гроші в світі?

Коли здавалось би усі «кола пекла» були пройдені і продавець зареєструвався на обраному маркетплейсі, починається новий квест - як доставити проданий товар кінцевому покупцю.

Звичайно, обираючи спосіб доставки, варто звертати увагу на такі фактори:

  • Швидкість доставки
  • Безпека
  • Витрати часу на оформлення відправлення

Давайте розглянемо деякі з них:

Швидкість доставки

Якщо покупець не хоче чекати на своє замовлення або воно необхідно на конкретну дату SkladUSA рекомендує користуватися послугою експрес-відправлення. В такому випадку товар прийде до свого отримувача за лічені дні. Наприклад, до США пакунки приходять за 4-6 днів. Вартість відправлення невеликого пакунку до одного кілограму в такому випадку буде близько 30$ (розрахувати вартість за своїми параметрами ви можете тут).

У випадку, коли у замовника є час на очікування та він не хоче переплачувати за доставку або подавець пропонує її безкоштовно, варто розглянути варіант консолідованого відправлення.
Послуга консолідованого відправлення від SkladUSA передбачає обробку великої кількості замовлень і їх одночасне відправлення на склад у США (Міннесота) з подальшою доставкою покупцеві місцевою поштою.
Такий формат відправлення звичайно займає більше часу - до США відправлення їде 6-10 днів, а вже звідти доставляється місцевою поштою на вибір клієнта (USPS, FedEx). Вартість відправлення пакунку до одного кілограму консолідацією буде близько 20 $ (розрахувати вартість за своїми параметрами ви можете тут).

При цьому варто пам’ятати, що якщо ваша посилка важить більше 5 кг, то є сенс одразу розглядати експрес-відправлення, оскільки вартість послуги буде приблизно такою ж як і при консолідації, а от час на доставку ви зекономите.

Безпека

Звичайно швидкості доставки замало, важливо бути впевненим, що з замовленням нічого не станеться в дорозі. Для цього необхідно, по-перше, дотримуватися правил пакування та маркування товару, по-друге користуватися додатковими способами матеріального захисту відправлення від перевізників.

Правила маркування
В системі SkladUSA вже автоматизована функція створення відправлень, тому тут головне чітко слідувати інструкції. В першу чергу, необхідно вибрати товар, який ви відправляєте, та матеріали, з якого він зроблений, з запропонованого системою переліку. Усі товари системи мають певний опис, який відповідає вимогам перевізника та правилам митного контролю. Крім того, з 1 липня, для відправлення у Європу документи мають містити код товару, який також автоматично підтягується у системі SkladUSA.

Правила пакування
Для збереження свого товару під час подорожі необхідно слідкувати за тим, як воно упаковано. Якщо товар крихкий чи на нього впливає волога - забезпечте йому додатковий захист.

Страхування
Усі консолідації, які направляє SkladUSA через FedEx автоматично застраховані на суму 26 $/кг. У випадку, коли товар дорогий чи потребує додаткового захисту, можна обрати додатковий матеріальний захист від перевізника.

Витрати часу на оформлення відправлення

А щоб не витрачати багато часу на підготовку документів на відправлення та пошуку оптимальних шляхів доставки, досить просто зареєструватися у системі SkladUSA та прив’язати в особистому кабінеті усі свої магазини, щоб замовлення формувалися автоматично, і залишалося обрати тільки зручний тип доставки з запропонованих.

Чи була стаття корисною для вас?
Так, корисна Нi, не корисна
Блог

Вам також можуть бути 
корисними наступнi статтi

img
Jul, 2022
Back-to-school: готуємо продажі до нового навчального сезону
Як у США готуються до нового навчального року, і коли українським хендмейдерам у нагоді може стати консолідація від Skl...
img
Jun, 2022
Яким перевізником краще відправляти зі складу в США
На що необхідно звертати увагу при виборі перевізника для доставки товарів зі складу в Міннесоті як по США, так і в інші...
img
Jun, 2022
День Незалежності в США: патріотичні мотиви
Як продавцям з маркетплейсів готуватися до головного літнього свята в США
img
May, 2022
День батька у США
Як покращити продажі до Дня батька
img
Apr, 2022
Консолідація в країни ЄС з України під час війни
​Ще одне довгоочікуване повернення від SkladUSA – консолідація в країни ЄС
img
Apr, 2022
Експрес-доставка з України до США
Послуга експрес-доставки до США від SkladUSA знов доступна в Україні
img
Apr, 2022
Консолідація з України
Як працює послуга під час війни
img
Apr, 2022
Місяць війни – місяць боротьби за бізнес
Як війна вплинула на українських хенмейдерів
img
Apr, 2022
День матері: подарунок на пам'ять
Які подарунки для своїх близьких будуть шукати американці на маркетплейсах
img
Mar, 2022
Великдень: як українцям підвищити продажі на Etsy
Тренди електронних товарів на Etsy
img
Mar, 2022
Відеозвернення співзасновника SkladUSA Олега Ладана
Є багато питань стосовно роботи і складу, і фінансового відділу
img
Mar, 2022
Як збирати кошти на благодійність через Etsy
​Щодо Etsy-лістингів пов’язаних з благодійністю
Як відправити посилку за кордон не за всі гроші в світі?

Як відправити посилку за кордон не за всі гроші в світі?

2021-08-10T13:54:00+03:002021-11-04T14:44:10+02:00Коли здавалось би усі «кола пекла» були пройдені і продавець зареєструвався на обраному маркетплейсі, починається новий квест - як доставити проданий товар кінцевому покупцю.