Обробка великої кількості товарів — 
це просто i швидко

Консолідація передбачає одночасну обробку великої кількості товарів, що істотно заощаджує час, гроші і зусилля по доставці. Консолідація зробить доставку ваших замовлень до США простіше, швидше і зручніше. Ми поєднуємо переваги експрес доставки з низькою вартістю відправлення конкретного замовлення

img
image
Переваги Консолiдацiй

Переваги консолідації товарів або замовлень 
неможливо недооцiнити

  • одночасне пересилання декількох позицій без обмежень по мінімальному і максимальному обсягу партії
  • найдешевший спосіб відправлення для пакунків до 5 кгь
  • не має необхідності заздалегідь пакувати свій товар, що зменшує вартість відправлення, адже його готують для кінцевої відправки вже на складі в США
  • найшвидше опрацювання замовлень та їх відправка покупцям
  • строк доставки до клієнта - від 14 робочих днів
Варiацiї спiвпрацi

Відправляйте замовлення
дешевше завдяки консолідації

Консолiдацiя
до 15 кг об'ємної/фактичної ваги

Сплачуйте за доставку після опрацювання замовлення.

Спрощена консолiдацiя
до 2.5 кг об'ємної/фактичної ваги

Сплачуйте за доставку замовлення одразу.

Консолiдацiя в ЄС
до 31,5 кг об'ємної/фактичної ваги

Сплачуйте за доставку після опрацювання замовлення.

image
Iнструкцiя

Ще немає замовленя? 
— Зберiгайте свiй товар 
на наших складах

Висилайте свої товари консолідованим відправленням на наш склад у США. А ми для вас з турботою опрацюємо кожне замовлення, додатково запакуємо та відправимо покупцю.

Консолідована відправка товарів на склад в США вирішує безліч організаційних питань і забезпечує швидкі терміни доставки без «зависань» в транзиті, запізнень в отриманні і негативних відгуків.

FAQs

Є питання? Ми маємо відповідь!

Якщо ви не знайшли вiдповiдi на ваше запитання, чи знаходите її не повною, будь-ласка, зв’яжiться з нами, а ми допоможемо вам!

Чи слiд починати спiвпрацю, якщо у мене ще нема замовлень?

Звичайно так! Підготуйте все завчасно і при отриманні першого замовлення не думайте про зайві проблеми. У SkladUSA найлояльніші умови для нових продавців.

Якими перевізниками можна відправити замовлення зі складу в США?

Адресні відправлення по США доставляються службами USPS або FedEx для гарантування швидких термінів доставки. За межі США - DHL Worldwide, FedEx International, USPS International та APC Delcon.

Як довго мої товари або замовлення будуть їхати до складу в США?

Консолідації з офісів SkladUSA відправляються як експрес-відправлення і терміни відрізняються в залежності від обраного типу консолідації. Для DHL - від 3 робочих днів, для FedEx - від 5 робочих днів.

Як розрахувати вартість консолідації з декількома замовленнями?

Розрахуйте вартість відправлення кожного окремого замовлення у калькуляторі як "Відправлення зі складу в США" та додайте вартість обраної консолідації.

Чи потрібно додавати замовлення в консолідацію в системі SkladUSA, якщо воно лише одне?

Так, потрібно. Завдяки коректно створеному відправленню в системі SkladUSA, ми гарантуємо найшвидше опрацювання вашого замовлення.

Як я можу доставити свої відправлення в офіси SkladUSA?

Для доставки ваших відправлень ви можете скористатися послугами Нової Пошти, службами таксі/доставки або привезти самостійно.

Як швидко замовлення, що прибули на склад в США, передають перевізникам?

SkladUSA є лідером по швидкості опрацювання замовлень. Якщо консолідація була доставленна на склад в США до 11:00 (за місцевим часом), то замовлення буде передано перевізнику в той же день.

Бонуси

Отримуєте оплати зі SkladUSA? Насолоджуйтесь додатковими первагами!

  • Сплачуйте за послуги доставки коштами з особистого балансу. Для тих клієнтів, які не користуються послугою з приймання оплат, доступна функція поповнення балансу.
  • Підключіть магазин до системи SkladUSA та створюйте замовлення в один клік – інформацію про покупця буде заповнено автоматично на основі отриманної транзакції.
  • Здійснюйте будь-які фінансові операції ще швидше одразу в системі SkladUSA - від поверення коштів покупцю до виведення коштів з балансу.
support
>