Угода Користувача

Ця угода є агентською угодою, укладеною між Вами як Принципалом, і Ukrainian treasures Inc, як торговим агентом. Ukrainian treasures Inc також згадується в тексті угоди як Компанія.

Згідно з цією угодою Компанія надає вам послуги щодо продажу товарів їх споживачам через електронні торгові площадки (Amazon, eBay, Etsy та інші) та/або щодо сприяння такому продажу, а також супутні послуги з доставки відповідних товарів, їх зберігання, складської обробки тощо. Послуги надаються на території України і на території США. Ви, в свою чергу, зобов’язуєтесь оплачувати послуги Компанії згідно встановлених тарифів.

Взаємовідносини між Вами і Компанією регулюються цією угодою, а також Політикою захисту персональних даних, Політикою відповідності щодо протидії відмиванню коштів, а також Політикою щодо заборонених товарів та товарів з обмеженим доступом, незалежно від того, чи згадуються відповідні умови в тексті цієї угоди прямо або шляхом посилання.

Договори

Положення по роботi SkladUSA

Умови використання та прийняття Умов

Ця угода є юридично зобов’язуючим контрактом між Вами, і Компанією, і застосовується у відношенні послуг та продуктів, які надаються і доступні на веб-сайті skladusa.com

Використовуючи послуги цього сайту Ви засвідчуєте свою згоду з цією Угодою Користувача. Ви погоджуєтесь з тим, що ця Угода становить «підписаний Вами документ» згідно з будь-яким законодавством або правовим регулюванням, що до неї застосовується. Якщо Ви не згодні з цією Угодою, будь-ласка, не використовуйте цей веб-сайт. Ми можемо, на свій виключний розсуд, оновлювати або переглядати цю Угоду Користувача в будь-який час. Будь-який оновлений або переглянутий текст цієї Угоди Користувача будуть набувати чинності негайно після розміщення на цьому веб-сайті. Будь-ласка, перевіряйте цю Угоду Користувача періодично відносно оновленого або переглянутого тексту. Якщо Ви продовжуєте мати доступ або використовувати цей веб-сайт після розміщення будь-якого оновленого або переглянутого тексту, це означає Вашу згоду з новою редакцією Угоди.

Положення, які застосовуються до всіх власників облікових записів

Для того, щоб користуватись Послугами, необхідно зареєструвати обліковий запис. Наші Послуги доступні лише фізичним або юридичним особам, які можуть укладати юридично зобов’язуючі контракти відповідно до чинного законодавства. Незалежно від вказаного вище, наші Послуги не є доступними для неповнолітніх (до 18 років), осіб, яким заборонено отримувати наші послуги, або особам, дії яких становлять неприйнятний рівень ризику.

Незалежно від вказаного вище, наші Послуги не є доступними для неповнолітніх (до 18 років), осіб, яким заборонено отримувати наші послуги, або особам, дії яких становлять неприйнятний рівень ризику.

Ви погоджуєтеся дотримуватись всіх застосовних законів України та США, міжнародних законів, статутів, розпоряджень, правил, контрактів та відповідних ліцензій щодо використання наших Послуг. Недотримання цього положення є порушенням цієї Угоди Користувача

Брокерський (агентський) характер послуг

Укладаючи цю Угоду, ми виходимо з того, що Ви здійснюєте продаж товарів через електронні торгові площадки і зацікавлені в наданні професійних (агентських) брокерських послуг при здійсненні таких продажів.

Компанія, в свою чергу, виступає в ролі торговельного брокера (агента), послуги якого надаються за плату. Ми виступаємо в якості посередника, надаючи послуги з продажу та торгівлі товарами, доставкою, зберіганням, складською обробкою, гарантією та вирішенням спорів.

Укладаючи цю угоду, Ви призначаєте Компанію як свого агента в питаннях передачі товарів визначених Вами одержувачам.

Ви дозволяєте своїм клієнтам адресувати нам платежі як Вашому представнику, і уповноважуєте нас вести облік отриманих на Вашу користь коштів на окремому балансі в обліковому рахунку, а в подальшому – перераховувати на ваші рахунки.

Ви погоджуєтеся з тим, що ви не будете отримувати відсотки або інші доходи на кошти, які Компанія отримує або зберігає як Ваш агент

Через веб-сайт Skladusa.com Ви можете керувати своїм обліковим записом і надавати доручення перерахувати Вам кошти, що отримані агентом на Вашу користь.

Як постачальник / продавець Ви особисто несете відповідальність за доставку товарів, придбаних у Вас, за винятком випадків, коли покупець не відповідає викладеним умовам, або Ви не можете аутентифікувати ідентифікацію покупця. Компанія виступає в ролі торгового посередника і не несе відповідальності за доставку товарів безпосередньо до покупців.

Всі питання вирішення спорів про товари мають керуватись виключно Компанією, а всі повернення товарів та біржі повинні оброблятися через нас. Вирішення суперечок між Вами та покупцями є платною послугою, яка надається у порядку, описаному в цій Угоді окремо.

З метою надання вам послуг, передбачених цією угодою, Компанія може укладати договори з іншими особами у будь-якій формі, яка дозволена законодавством і дозволяє забезпечити отримання вами належних послуг (зокрема, у формі договорів про надання послуг, агентських чи субагентських договорів, договорів комісії тощо).

Всі продажі повинні відповідати Політиці електронних площадок, а також Політикам відносно заборонених товарів та товарів з обмеженим обігом, опублікованим на їхніх веб-сайтах.

Iдентифікація та перевірка користувача

Ми маємо ряд можливостей ідентифікувати наших користувачів при реєстрації на нашому сайті. Перевірка користувачів - це лише ознака збільшення ймовірності правильності ідентифікації користувача. Цим Ви уповноважуєте Компанію, безпосередньо або через третіх сторін, робити будь-які запити, які ми вважаємо за необхідні для підтвердження Вашої особи. Це може включати в себе запит про надання ідентифікації, наданої урядом, детальну особисту інформацію та перевірку наданої вами інформації щодо баз даних третіх сторін. Ви також можете отримувати дзвінки з телефону та / або Skype від Компанії або залучених третіх осіб в рамках процесу верифікації. Проте, оскільки перевірка користувачів в Інтернеті є важкою, Компанія не може і не гарантує ідентифікацію будь-якого користувача.

Дозвіл на використання Послуг

Для того, щоб користуватись Послугами, необхідно зареєструвати обліковий запис. Наші Послуги доступні лише фізичним або юридичним особам, які можуть укладати юридично зобов’язуючі контракти відповідно до чинного законодавства.

Незалежно від вказаного вище, наші Послуги не є доступними для неповнолітніх (до 18 років), осіб, яким заборонено отримувати наші послуги, або особам, дії яких становлять неприйнятний рівень ризику.

Ви погоджуєтеся дотримуватись всіх застосовних законів України та США, міжнародних законів, статутів, розпоряджень, правил, контрактів та відповідних ліцензій щодо використання наших Послуг. Недотримання цього положення є порушенням цієї Угоди Користувача

Ваша інформація та обмежені дії

"Ваша інформація" визначається як будь-яка інформація, яку Ви надаєте нам або іншим користувачам у процесі реєстрації, оплати або інших етапів надання Послуг.

Ви особисто несете відповідальність за достовірність своєї інформації.

Щоб дозволити Компанії використовувати інформацію, яку Ви надаєте нам, щоб ми здійснювали певні дії в Ваших інтересах, Ви погоджуєтеся надавати нам невиключне, всесвітнє, безоплатне, безстрокове, безвідкличне право користуватися правами на авторське право, публічність та права на бази даних, які відносяться до вашої інформації. Компанія використовуватиме та захищатиме Вашу інформацію відповідно до нашої Політики конфіденційності.

Ваша інформація та Ваша діяльність (включаючи отримання та передачу товарів, отримання та здійснення платежів у Ваших інтересах) не повинні: бути помилковими, неточними або вводити в оману, шахрайськими, включати продаж підроблених або викрадених предметів, порушувати авторські права будь-якої третьої сторони, патент, товарний знак, торгівлю таємними або іншими правами власності або права на публічність або конфіденційність, порушувати будь-який закон, статут, розпорядження, договір або регулювання, бути непристойними або містити дитячу порнографію або містити будь-які віруси та інші програми для комп'ютерного програмування, які можуть пошкодити, завдати шкоди, перехопити або експропріювати дані будь-якої системи або іншої особистої інформації.

Якщо Ви користуєтеся Послугами або намагаєтеся користуватися ними для цілей, відмінних від здійснення операцій, пов’язаних з продажем товарів, їх відправкою та отриманням, чи для керування обліковим записом, Ваш обліковий запис буде припинено, а Вам будуть пред'явлені збитки та інші штрафні санкції.

Як продавець (постачальник) товарів та їх вантажовідправник, Ви повинні діяти також відповідно до всіх застосовних законів про контроль імпорту та експорту США. Зокрема, жодні вантажні перевезення, зроблені від Вашого імені, не повинні бути оголошені як «подарунок» або «зразок продукту», всі митні декларації повинні вказувати правильне значення та опис товарів, що відвантажуються. Ви також повинні дотримуватися Політики заборонених товарів та товарів з обмеженим доступом, як вони розміщені та оновлюватись час від часу на ринкових місцях, які ми перерахували. Недотримання будь-якого з цих правил призведе до негайного припинення служби та подальшого звітування до митних органів США.

Ви несете повну відповідальність за будь-які збитки, які зазнає Компанія як наслідок невиконання Вами законів України, США та Міжнародного законодавства з імпортного та експортного контролю, а також повністю позбавити або відшкодуєте Компанії витрати (включаючи без обмежень адвокатські гонорари та витрати), штрафні санкції або інші збитки, які можуть зазнати Компанія або її контрагенти, залучені до виконання цього договору, якщо відповідні витрати виникнуть внаслідок Вашого невиконання законів про імпортний та експортний контроль.

Більш детальну інформацію про митні правила та законодавство США можна знайти на сайті www.cbp.gov

Закони про контроль імпорту та експорту також включають Правила відносно риби та диких тварин, які можна знайти на сайті www.fws.gov

Конфіденційність і безпека

Ми не продаємо і не надаємо прав на використання Вашої особистої інформації третім особам для маркетингових цілей без Вашої згоди, і ми використовуємо Вашу інформацію, як описано в Політиці конфіденційності. Ми розглядаємо захист конфіденційності користувачів як дуже важливий принцип. Ми зберігаємо та обробляємо Вашу інформацію на комп'ютерах, розташованих у США, які захищені як фізичними, так і технологічними пристроями безпеки. Ви повинні увійти до свого облікового запису SkladUSA на сторінці, яка починається з https://system.skladusa.com . Всі наші сторінки починаються з http: / або https: / і тому Ви не повинні використовувати будь-який інший сайт, який не починається як такий. Ми використовуємо треті сторони для перевірки та сертифікації наших принципів конфіденційності. Наша поточна політика конфіденційності доступна на https: / . Якщо Ви заперечуєте, що Ваша інформація передається або використовується таким чином, будь ласка, не використовуйте наші служби.

Винагорода

Всі тарифи за наші Послуги наведені на веб-сайті skladusa.com. Винагороду визначено в доларах США. Всі заборгованості і операції в обліковому записі наводяться в доларах США, якщо не визначено інше, і можуть бути представлені на основі застосування обмінних курсів. Кошти, які Вам належить отримати, перераховуються вам в гривні. Витрати Компанії, пов’язані з конвертацією валюти, несете Ви.

Ви погоджуєтеся з тим, що ви не будете уникати сплати нашої винагороди або маніпулювати її структурою, процесом виставлення рахунків

Податки з продажу

В тих випадках, коли це встановлено законодавством, продавці несуть відповідальність за нарахування та перерахування відповідним органам будь-якого податку з продажів, податку на додану вартість (ПДВ) та інших подібних податків або державних зборів, які відносяться до продажу Вашого продукту (спільно “Податки з продажу”).

Компанія - це агент (торговельний брокер), і не є продавцем будь-яких товарів у Сполучених Штатах. Таким чином, Компанія не несе відповідальності за Ваші зобов'язання з ПДВ та інших податків та зборів, які відносяться до продажу Вашого продукту.

Отримання коштів, утримуваних на Вашу користь

Для того, щоб отримати кошти, утримувати нами на Вашу користь, ми вимагаємо від Вас надати Компанії ряд форм ідентифікації, як описано в нашій Політиці конфіденційності. Ми вимагаємо цю інформацію, щоб підтвердити Вашу особу та визначити суму коштів, яку Ви можете отримати. Ви можете отримати кошти безпосередньо на особистий банківський рахунок, або на рахунок в платіжних системах третіх осіб.

Припинення надання Послуг

Ви можете припинити користуватись нашими Послугами (зокрема – закрити обліковий запис) в будь-який час на веб-сайті skladusa.com. Після закриття облікового запису будь-які невиконані операції будуть скасовані, а будь-які залишки повернуто Вам після остаточного обліку.. Будь-які кошти, утримувані в Ваших інтересах, на момент закриття рахунку, за вирахуванням будь-яких відповідних зборів, будуть виплачені Вам, якщо всі вимоги щодо перевірки, пов’язані з виведенням коштів,будуть виконані. Ви не можете використовувати закриття свого рахунку як засіб ухилення від розслідування - якщо розслідування на момент закриття вашого рахунку розпочалося розслідування, Компанія може продовжувати утримувати Ваші кошти на строк до 60 днів, або, у відповідних випадках, для захисту Компанії у випадку будь-яких донарахувань. Якщо в подальшому Ви вирішите, що маєте право витребувати всі кошти або їх частину, Компанія перерахує кошти на Ваш рахунок. Ви несете відповідальність за всі зобов'язання, пов'язані з Вашим обліковим записом, навіть після закриття такого облікового запису. Після дати розірвання ми використаємо надану Вами інформацію, щоб перерахувати Вам будь-які кошти, отримані в Ваших інтересах. Якщо ця інформація буде неправильною, і ми не можемо здійснити відповідний платіж, Ваші кошти будуть підпорядковуватися чинному законодавству щодо незатребуваного майна.

Права Компанії

Ми можемо оновлювати неточну або неправильну інформацію, яку ви нам надавали, контактувати з вами в електронному вигляді, по телефону, Skype або міжнародній пошті, негайно попередити нашу компанію про Ваші дії, припинити або обмежити перерахування Вам коштів, обмежити доступ до облікового запису та будь-якої або всіх функцій облікового запису, обмежити призупинення або закриття облікового запису на невизначений час і відмовити в наданні наших Послуг, якщо: Ви порушуєте цю Угоду або документи, на які вона посилається; якщо ми не можемо перевірити чи підтвердити будь-яку інформацію, яку Ви надаєте нам; якщо ми вважаємо, що Ваш обліковий запис або діяльність представляють для нас значний ризик шахрайства; або якщо Ваше використання наших Послуг вважається порушенням федерального, державного або міжнародного законодавства. Компанія для забезпечення цілісності коштів залишає за собою право притримати кошти, у випадку, якщо їх обсяг перевищує звичайний, або для операцій, які вона вважає підозрілими, або на рахунки, на які перераховуються значні кошти. Якщо ми закриємо Ваш обліковий запис, ми надішлемо Вам повідомлення і виплатимо всі кошти, отримані в Ваших інтересах, за винятком вирахувань на оплату Послуг. Крім того, для забезпечення виконання цієї Угоди, Ви надаєте Компанії право притримати будь-які кошти, отримані на Вашу користь, з тим, щоб забезпечити погашення будь-яких Ваших зобов’язань. Ці зобов'язання включають як забезпечені та незабезпечені борги, так і Ваші індивідуальні або спільні борги. Компанії може розглядати цю Угоду як вашу згоду на зарахування в разі необхідності (якщо закон вимагає такої згоди).

Умови та обмеження щодо Послуг

Використання цього веб-сайту регулюється цією Угодою користувача.

Ви погоджуєтеся дотримуватися всіх процедур, правил і політик, встановлених нами (і повідомляти нас електронною поштою електронною поштою або розміщувати повідомлення на цьому веб-сайті), а також усі правил, встановлених законодавством України, діючих, федеральних, державних та місцевих законів та правил США, включаючи без обмежень, Закон про дотримання порядності у сфері комунікацій (47 USC § 223 та ін.) та Закон про захист авторських прав у цифрову епоху (17 USC § 101 et. seq.).

Ви погоджуєтеся використовувати цей веб-сайт лише в законних цілях. ЯКЩО ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЦЕЙ ВЕБ-САЙТ З-ЗА МЕЖ УКРАЇНИ АБО СПОЛУЧЕНИХ ШТАТРІВ АМЕРИКИ, Ви погоджуєтеся ВІДПОВІДАТИ БУДЬ-ЯКИМ І ВСІМ МІСЦЕВИМ ЗАКОНАМ ЮРИСДИКЦІЇ, З ЯКОЇ ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЕ ВЕБ-САЙТ.

Ви погоджуєтеся з тим, що ви несете відповідальність за отримання доступу до веб-сайту, включаючи, але не обмежуючись, будь-які збори третіх сторін (наприклад, постачальника послуг Інтернету або витрати на ефірний час), пов'язані з отриманням доступу та всього обладнання, необхідного для доступу до веб-сайту

Ви не можете публікувати або передавати через веб-сайт будь-які дані, текст, музику, звук, фотографії, графіку, відео, повідомлення або інший матеріал («користувацький контент»), який (і) є наклепницьким, незаконним, турбуючим, образливим, загрозливим , непристойні, ненависні, сексуальні, або расові або етнічні образливі; (іі) є порушенням прав приватної особи або публічності будь-якої особи; (iii) порушує будь-який закон, постанову або постанову; (iv) сприяє розробці програмного забезпечення або послуг, які доставляють небажану пошту; або (v) сприяє, заохочує або полегшує тероризм або інші заходи, які становлять загрозу національній безпеці Сполучених Штатів.

Ви не можете завантажувати, публікувати, надсилати електронною поштою або іншим чином передавати будь-який вміст користувача на або через веб-сайт, який (i) містить віруси, троянські коні, черв'яки, скасовує ботів, тимчасові бомби, шпигунські програми або інші програми для комп'ютерного програмування, які можуть пошкодити або втручатися в роботу веб-сайту або з іншими користувачами цього веб-сайту, (ii) свідомо неправдиві, неточні або вводить в оману, або (iii) заважає роботі веб-сайту будь-яким чином.

Ви також погоджуєтеся, що Ви не будете:

(a) уособлювати будь-яку особу або організацію, включаючи, але не обмежуючись, керівника, директора, працівника або представника Компанії, або неправдиво заявляти або іншим чином спотворювати вашу приналежність до особи або організації;

(b) підробляти заголовки або іншим чином маніпулювати ідентифікаторами, щоб замаскувати походження будь-якого користувацького контенту, переданого на або через веб-сайт;

(c) проникати або іншим чином намагатись отримати несанкціонований доступ до веб-сайту або скомпрометувати його цілісність;

(d) збирати, накопичувати або зберігати інформацію про користувачів цього веб-сайту або користувацького контенту, розміщених іншими користувачами на цьому веб-сайті, або використовувати таку інформацію для будь-яких цілей, які не відповідають меті цього веб-сайту;

(e) використовувати будь-яку автоматизовану процедуру для збору інформації або даних з веб-сайту за допомогою того, що зазвичай називають «ботом» або іншим чином;

(f) втручатися або заважати веб-сайту, серверам або мережам, підключеним до веб-сайту, або порушувати або намагатися порушити безпеку програмного забезпечення, мереж, серверів, даних, комп'ютерів або іншого обладнання, пов'язаного з веб-сайтом (або будь-яку третю сторону, яка розміщує або взаємодіє з будь-якою частиною веб-сайту);

(g) створювати будь-які кадри на будь-яких інших веб-сайтах, що стосуються або використовують будь-яку інформацію, надану через веб-сайт, або просувати бонусні предмети, подарунки, випадкові малюнки, конкурси або призи на веб-сайті; або

(h) дублювати, копіювати або іншим чином використовувати веб-сайт або його вміст для комерційних цілей.

Інтелектуальна власність

skladusa.com та Компанія, а також всі пов'язані з цим логотипи, продукти та послуги, описані на цьому веб-сайті, є торговими марками або зареєстрованими торговими марками Компанії, або її ліцензіарами, і їх не можна копіювати, імітувати або використовувати, повністю або в цілому. Крім того, всі заголовки сторінок, користувацька графіка, значки кнопок і скрипти - це знаки для надання послуг, торгові марки та / комерційні найменування Компанії і не можуть бути скопійовані, імітовані або повністю або використані частково, без попереднього письмового дозволу.

Ніщо в межах цієї Угоди користувача та цього Веб-сайту не може тлумачитися як надання будь-якої ліцензії згідно з Угодою користувача щодо будь-яких прав інтелектуальної власності або прав третьої сторони, чи то за допомогою естоппеля, імплікації, відмови або іншим чином. Не обмежуючи загальний характер вищезазначеного, Ви визнаєте та погоджуєтеся, що певний вміст, доступний через та використаний для експлуатації цього Веб-сайту, захищений авторським правом, торговельною маркою, патентом або іншими правами власності на нас та наших філій, ліцензіарів та постачальників послуг. Ви погоджуєтеся не змінювати, адаптувати або перекручувати будь-які торгові марки, знаки для послуг або іншу інтелектуальну власність, надані нами у зв'язку з цим веб-сайтом. Ви погоджуєтеся не використовувати будь-які торговельні марки або знаки для послуг або інший вміст, доступний через цей веб-сайт, для будь-яких цілей, крім мети, для якої такий вміст доступний вам. Ви погоджуєтесь не зневажати нас, наші торгові марки або знаки для послуг, або будь-який аспект цього веб-сайту. Ви погоджуєтеся не адаптувати, перекладати, змінювати, декомпілювати, розбирати або реверсифікувати цей веб-сайт або будь-яке програмне забезпечення або програми, що використовуються у зв'язку з цим веб-сайтом.

Компанія буде захищати свої права на інтелектуальну власність у повному обсязі відповідно до закону. Будь-яке несанкціоноване використання матеріалів Компанії може призвести до штрафних санкцій або відшкодування збитків, включаючи, але не обмежуючись тими, що пов'язані з порушенням торгових марок, авторських прав, конфіденційності та прав на рекламу.