Клієнт компанії SkladUSA (далі Відправник) делегує компанії SkladUSA (далі Компанія) право на поштове оформлення і передачу своєї посилки перевізнику

Компанія зобов’язується передати оформлену посилку Відправника перевізнику в обумовлені терміни. Компанія несе відповідальність за збереження посилок від моменту отримання посилки до передачі посилки перевізнику.

Отримання Компанією посилки Відправника підтверджується оформленням супровідних документів і присвоєнням посилці номера відстеження.

Компанія несе відповідальність за збереження посилок, які знаходяться в її відділеннях і складах і не несе відповідальності за посилки, передані Відправником перевізнику самостійно, проте, сприяє Відправникові у вирішенні спірних ситуацій з перевізником.

Відповідальність Компанії за збереження товару Відправника на складі в Міннесоті настає з моменту оприбуткування товару.

Оприбуткування відбувається після перерахунку отриманого товару.

Кількість товару, що оприбутковується на склад, є результатом фактичного перерахунку і може відрізнятися від кількості зазначеного Відправником при відправці.

У разі підтвердження втрати (нестачі) товару на складах, Компанія зобов’язується виплатити Відправникові компенсацію.

Розмір компенсації розраховується відповідно до стандартної практики роботи препцентрів в США (в т.ч. Amazon) і ґрунтується на собівартості товару, а не ціні продажу. Собівартість товару складає 50% від вартості товару, вказаної в інвойсі, який підтверджує вартість.

Способи доставки

Умови і особливості роботи з консолідаторами і перевізниками
Страхування від SkladUSA

Вже з 1 жовтня 2021 року запрацює обов’язкова функція додаткової відповідальності для усіх замовлень на період високого сезону продажів.

Послуга додаткової відповідальності від SkladUSA покриває вартість втрачених посилок на всьому шляху доставки до покупця (від складу в Україні до кінцевого отримувача).
Вартість послуги становить $0.20 і автоматично додається до вартості пересилання. Максимальний розмір компенсації $100 в межах вартості товару.

У разі необхідності додаткового страхування відправлення від пошкоджень або коли вартість замовлення більша за $100, ви можете скористатися послугою страхування від перевізника в процесі створенні замовлення. Але, просимо брати до уваги, що данна послуга буде доступна тільки на доставку від складу в США та не розповсюджується на замовлення під час перевезення консолідації на шляху до складу у Міннесоті.

Послуга додаткової відповідальності не покриває:
- Відправлення USPS Internatioanal, що були відправлені зі складу в США
- Відправлення, що повертаються відправнику
- Повернення відправлень через некоректну адресу або відмову від посилки отримувачем
- Відправлення зі статусом «Доставлено» за трек номером
- Пошкоджені відправлення

Заявки на компенсацію розглядаються на відправляння строком від 30 календарних днів від дати передачі посилки SkladUSA. Необхідні документи для розгляду заявки на компенсацію:
- інвойс PayPal
- скріншот продажу на маркетплейсі
- посилання на товар
- скріншот офіційного листування з покупцем з маркетплейсу де було сформоване замовлення, і де він підтверджує, що посилка не отримана

PS. У випадку, коли після отримання компенсації за втрачене замовлення, відправлення буде все ж доставлено - SkladUSA має право повернути компенсовані кошти

USPS

Поштова служба США. Використовується для відправлення замовлень по США. У разі неможливості доставки посилки отримувачу, відправлення повертається відправнику. Відправлення USPS First class (до 434г.) не застраховані. Відправлення USPS Priority (від 434г.) за замовчуванням застраховані з максимальною сумою страхової виплати - $50. Вартість додаткового страхування становить $1.10 за кожні $100 максимальної суми страхової виплати.

Усі відправлення з консолідації передаються перевізнику протягом 24 годин. Оновлення по трек номеру може зайняти до 1 тижня. SkladUSA не несе відповідальність за відправлення і відсутність оновлень по трек номеру після передачі його перевізнику. Якщо статус посилки по трек номеру не оновлюється довше 14 днів, зверніться до служби підтримки SkladUSA для подання запиту на розшук перевізнику. У разі негативної відповіді щодо розшуку відправлення і наявності страхування, зверніться до служби підтримки SkladUSA для подання перевізнику кейсу на компенсацію (не пізніше 60 днів з моменту отримання посилки службою USPS). Для отримання виплати необхідно підтвердити вартість відправлення (інвойс або скрін угоди на маркетплейсі). Виплата компенсації це тривалий процес і може зайняти від 3 до 6 тижнів.

FedEx (USA)

Міжнародний експрес перевізник. SkladUSA в США використовує Fedex для доставки відправлень одержувачам в США. Вибираючи доставку Fedex, звертайте увагу на правильність заповнюваних даних (адреса, email, обов'язково номер телефону одержувача), що дозволить уникнути повернення. Вартість повернення посилки на SkladUSA в Міннесоті виставляється Відправникові додатково до вартості первинного відправлення. Вартість переадресації відправлення з ініціативи Відправника або одержувача становить $18 і виставляється клієнту додатково до вартості первинного відправлення. Міжнародні відправлення Fedex з США застраховані з максимальною сумою страхової виплати - $100. Для отримання виплати необхідно підтвердити вартість відправлення (інвойс або скрін угоди на маркетплейсі). Кейс на компенсацію може бути поданий не раніше 7 днів з дати відправлення і не пізніше 90 днів.

APC Logistics (Delcon)

Американський консолідатор. SkladUSA в США використовує хаб APC Logistics в Чикаго для пересилання консолідованих відправлень одержувачам за межами США і ЄС. Робота хаба APC Logistics полягає в передачі відправлень локальному перевізнику в країні отримання для кінцевої доставки одержувачу. У разі неможливості доставки посилки одержувачу, локальний перевізник повертає відправлення на хаб APC Logistics в Чикаго. Це тривалий процес і може зайняти від 4 до 8 тижнів. Вартість повернення на хаб APC Logistics і вартість повторної відправки з хаба покупцеві або зворотного відправлення (можлива тільки на SkladUSA в Міннесоті) виставляється Відправникові додатково до вартості первинного відправлення. Всі відправлення APC застраховані з максимальною сумою страхової виплати - $100. Для отримання виплати необхідно підтвердити вартість відправлення (інвойс або скрін угоди на маркетплейсі). Кейс на компенсацію може бути поданий не раніше 45 днів з дати відправлення і не пізніше 90 днів.

Консолідація в Європу

DPD
- Якщо відправлення не вдалося доставити отримувачу (за умови, якщо адреса отримувача була некоректною, отримувач не виходив на зв'язок тощо) вартість повернення на склад перевізника складає - $5
- Якщо відправлення повернулося на склад перевізника - є можливість переадресації на нову адресу.
- Відправлення автоматично застраховане на $2000
- Доставка відправлень на PO Box - неможлива

PostNL
- Якщо відправлення не вдалося доставити отримувачу (за умови, якщо адреса отримувача була некоректною, отримувач не виходив на зв'язок тощо) вартість повернення на склад перевізника складає - $5
- Терміни повернення посилки залежать від країни отримувача, в середньому доставка повернень на склад у Чехії відбувається 1 раз в три місяці ( термін повернення зі складу перевізника у Нідерландах до Чехії 2.5 тижні)
- Відправлення автоматично застраховане на 25$

Консолідація

У випадку підтвердження втрати загальної консолідації перевізником, вартість компенсації становитиме $26/кг фактичної або об’ємної ваги.

SkladUSA не гарантує можливість знаходження замовлення (наприклад, для зміни адреси) з моменту його обробки і відправлення в консолідації.

Експрес відправлення

SkladUSA в Україні користується послугами DHL, Fedex / TNT для прямої доставки відправлень одержувачам. SkladUSA відповідальний за збереження посилок Відправника, які знаходяться у відділеннях Компанії до моменту передачі посилок перевізнику. SkladUSA не несе відповідальності за посилки, передані Відправником перевізнику самостійно, але сприяє Відправникові в передачі перевізнику інформації про втрати і пошкодження відправлень, а так само пов'язаних з цим виплат компенсацій перевізником. Якщо Відправником була обрана послуга додаткової відповідальності перевізника, то сума компенсації в разі втрати/пошкодження буде розрахована виходячи із ставки $26/1 кг фактичного або об'ємної ваги. Кейс на компенсацію може бути поданий не раніше 7 і не пізніше 90 днів днів з дати відправлення. Вартість переадресації відправлення з ініціативи Відправника або одержувача становить $18. Якщо посилка вимагає митного очищення в країні отримання, а одержувач відмовляється оплачувати мито, посилку має бути повернута Відправникові або утилізовано. При цьому, вартість зворотного пересилання може багаторазово перевищувати вартість первинного відправлення, а утилізація може бути платною. Так само, слід враховувати, що при перетину зворотної посилки митного кордону України, будуть нараховані митні збори, якщо оціночна вартість посилки перевищує митний ліміт України. Вартість повернення, утилізації, переадресації та митної очистки виставляються Відправникові додатково до вартості первинного відправлення.

Корекція адреси

Вартість корекції адреси (плата стягується перевізником):
USPS: $14.95
Fedex/DHL: $18

Рекомендацiї спосовно пакування

Відправлення мають буди запаковані надійно для безпечного транспортування та підходящі для можливого навантаження в дорозі. Вміст відправлення не повинен рухатися в середині свого пакування. Бажано, щоб всередині коробки не було порожнин, оскільки їх наявність збільшує вирогідність деформації. Потурбуйтеся про наявність позначки "Крихке" за потреби. Кількість скотчу ззовні пакунку має бути мінімальною (хрест нахрест).

Детальніше про вимоги щодо пакування для кожного конкретного перевізника можна знайти на відповідних сторінках (Експрес-доставка, Консолідація).

Формула розрахунку об'ємної ваги - (В х Ш х Г) / 5000

Формула розрахунку обхвату відправлення: мінімальна сторона*2 + середня сторона*2 + найбільша сторона

Умови FBM

За умови дотримання мінімальної кількості транзакцій за рахунком (відправок посилок) протягом місяця, зберігання посилок на складі до 1 палети (40 × 48 × 70 in або 1016 × 1219 × 1778 мм) – безкоштовно.
У випадку невиконання умови, зберігання замовлень FBM безкоштовне перші 14 днів. Далі місячна вартість зберігання складає $35 за півпалети, $50 за цілу палету. Вартість оплати нараховується з першого дня місячного терміну терміном на місяць. Мінімальний крок розміру – півпалети.
Вартість приймання палети становить $35 за палету.
Вартість відправки палети становить $35 за палету (без вартості доставки).
Термін приймання і обробки FBM посилки на склад за умови, що посилка була заведена в системі до моменту її отримання, — 2-4 дні.
У випадку, якщо посилка не була заведена в системі до моменту її отримання, обробка посилки відкладається до з'ясування подальших обставин.
Якщо посилка не була заведена у систему протягом 30 днів, вона підлягає утилізації.
Якщо FBM посилка не була в системі в момент отримання посилки, витрати на пошуки посилки на складі виставляються додатковим рахунком клієнтові.