Ми вважаємо, що наш
бiзнес про людей та їх потреби

Ми невпинно рухаємося вперед, щоб робити доставку товарiв з України у будь-яку точку свiту дешевою та швидкою. Нас мотивують люди, якi цiнують це та пiдтримують нас у всьому. Ми робимо це разом

education
Вiдгуки

Ми цiнуємо наших клiєнтiв,
а вони вдячнi за нашу працю

floating

Більше року я є клієнтом цієї компанії і можу порекомендувати її за прекрасне відношення і чудовий сервіс. Аналогів такого функціоналу, який вони пропонують, зараз в Україні немає, та й у світі швидше за все. Компанія націлена на те, що б перш за все дати заробити людям. Вони змогли запропонувати успішне вирішення для проблем доставки в період кризи, запропонували мінімальні комісії за послуги і стали кращими у всіх цих направленнях.

Наталя

Для новачка потрапити в руки професіоналів краще, що може трапитися !!! Швидкість і якість SkladUSA на вищому рівні. Дякую за високий рівень обслуговування !!!!

Оксана

Швидко і надійно. Мої найкращі рекомендації!!!

Володимир

Кращі!

Олександр

Працюю з ними вже майже рік, всім задоволена, якщо бувають якісь складнощі відмінно все вирішується за технічної або безпосередньо зі складом. Завжди на зв'язку, що дуже важливо! В Європу не пробувала, але для відправок в США, Канаду рекомендую!

Ганна

Користуюся вже півроку послугами доставки SkladUSA і плюс використовую його як посередника, поки все відмінно, дуже задоволена.

Ольга