Ми вважаємо, що наш
бiзнес про людей та їх потреби

Ми невпинно рухаємося вперед, щоб робити доставку товарiв з України у будь-яку точку свiту дешевою та швидкою. Нас мотивують люди, якi цiнують це та пiдтримують нас у всьому. Ми робимо це разом

education
Вiдгуки

Ми цiнуємо наших клiєнтiв,
а вони вдячнi за нашу працю

floating

Працюю з ними вже майже рік, всім задоволена, якщо бувають якісь складнощі відмінно все вирішується за технічної або безпосередньо зі складом. Завжди на зв'язку, що дуже важливо! В Європу не пробувала, але для відправок в США, Канаду рекомендую!

Ганна

Користуюся вже півроку послугами доставки SkladUSA і плюс використовую його як посередника, поки все відмінно, дуже задоволена.

Ольга

Дуже класна компанія! Відправляю з їх допомогою посилки - дуже швидко доставляють.

Андрій

Користуюся вже рік в напрямку США. Чітко і швидко, враження тільки позитивні. Сервіс у них теж на висоті.

Ліза

Більше року відправляю всі посилки в США тільки через SklAdUSA і дуже задоволена. Великий плюс завжди можна зв'язатися з співробітниками. Є чат, можна дзвонити на склад в США, завжди відповідають і допомагають. Можуть перенаправити посилку на іншу адресу в процесі доставки якщо потрібно, можуть залишити на складі або повернути (і це займе не рік, як з іншими службами доставки)

Ганна

Краща компанія посередник з представлених на ринку, я з 2015 року працюю з посередниками, є з ким порівняти, SkladUSA виявилися кращими і самими клієнтоорієнтованими!

Ольга