Реєстрація магазину на Etsy з України
Etsy — це популярний онлайн-маркетплейс, який спеціалізується на продажу виробів ручної роботи, вінтажних предметів та унікальних фабричних товарів. Для українців можливість відкриття магазину з'явилася в кінці 2023 року після тимчасової заборони. Тож не упустимо можливість вийти на міжнародну арену та стати успішними.
Ми покроково пройдемо з вами шлях реєстрації магазину на Etsy, щоб ви могли відчувати впевненість у своїх діях.
Переконайтесь, що у вас вже є відкритий рахунок у платіжній системі Payoneer, адже Etsy вимагає від продавців наявність міжнародного платіжного методу для обробки транзакцій. Якщо у вас ще немає акаунта в Payoneer, рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею «Реєстрація в Payoneer — перший крок до створення магазину на Etsy», яка допоможе вам з цим.
- На сайті Etsy натисніть "Sign in". Спочатку зареєструйтеся як покупець. Рекомендуємо створити окремий Google-акаунт для Etsy, щоб не пропустити жодного листа від платформи.
- Проходьте реєстрацію зручним для вас способом. Рекомендуємо обрати реєстрацію за допомогою Google-акаунту.
- У вашому акаунті виберіть опцію "Sell on Etsy". Тепер проводимо реєстрацію в статусі "продавця".
- Обов'язково ознайомтеся з правилами Etsy — адже це важлива частина роботи на платформі. Незнання правил Etsy не звільняє від можливості отримати бан.
- Далі на вас чекає необов'язкове опитування від Etsy. Виберіть той варіант, який найбільше вам відповідає, або пропустіть опитування.
Etsy пропонує вам обрати теми, які вас цікавлять, для подальшої розсилки повідомлень, пов’язаних з цими темами. Ви можете вибрати стільки тем, скільки забажаєте.
- Обираємо налаштування вашого магазину.
Відкриваючи магазин, ми орієнтуємося на закордонний ринок, тому обираємо: мова магазину – англійська, країна магазину – Україна, валюта магазину – долари.
- Вибір назви магазину.
Оберіть назву, яка відображатиме суть вашої продукції та буде легкою для запам'ятовування. Зверніть увагу, що Etsy не дозволяє використання пробілів у назвах, тому якщо ваша назва складається з двох або трьох слів, вказуйте їх разом, але кожну першу літеру слова робіть заглавною.
- Заповнення першого лістингу.
На цьому етапі вам потрібно обрати категорію товару та відповісти на декілька питань: хто зробив виріб, чи є він фізичним або електронним, чи це закінчений продукт, та коли він був зроблений.
Друге вікно з цього розділу просить надати більше інформації про товар, а також завантажити фотографії та відео товару. Пізніше ви матимете можливість відредагувати або доповнити надану інформацію вже у створеному магазині.
- Як ви будете отримувати кошти від покупців.
Для цієї частини процесу ми створили акаунт у платіжній системі Payoneer. Адже, коли ви виберете Україну, не буде іншого варіанта приймання платежів, окрім Payoneer. Підключіть свій акаунт до Etsy.
- Як ми будемо сплачувати Etsy.
У цьому розділі ми прив'язуємо нашу валютну картку до акаунту, з якої будуть автоматично списуватися кошти за розміщення лістингів та запуск реклами на платформі Etsy.
- Останній пункт - Безпека магазину.
Ласкаво просимо до Etsy! Тепер ви - частина світової спільноти творчих людей, які діляться своїми унікальними творіннями з усім світом.
Ми сподіваємось, що ця стаття стане вам у пригоді та надихне на нові творчі досягнення.
SkladUSA!
You sell. We'll do the rest!
Вам також можуть бути
корисними наступнi статтi
Дякую, що подiлилися своєю думкою. Будь-ласка, допоможіть нам покращити цей матерiал.
Ваша думка дуже важлива для нас.