Підвищення вартості послуг USPS у 2019 році

Не секрет, що термін доставки стає найважливішим фактором у online-комерції. В авангарді йде Amazon, які добряче розбестили покупців своєї доставкою за 1-2 дні. Тепер ніхто не хоче чекати довше і USPS змушені адаптуватися до нових реалій ринку: терміни доставки зменшуються, що призводить до зростання тарифів. У той же час, тепер можна порівнювати терміни доставки по США від UPS або Fedex з термінами доставки USPS. Різниця в термінах не дуже відчутна, проте різниця у вартості доставки істотно відрізняється на користь USPS.

Нові тарифи на послуги USPS набудуть чинності 27 січня 2019 року.

Вартість деяких послуг тепер буде розраховуватись з прив’язкою до ваги та зони доставки. Розглянемо зміни вартості найпопулярніших послуг USPS: приорітетну пошту та пакети першого класу.

  • Доставка Priority Mail для більшості пакунків зросте в середньому на 6%, а Priority Mail Express (також Priority Mail Express International) зросте в середньому на 4%.
  • Основні відмінності торкнуться тарифу на послугу First Class Package. Тепер вартість послуги буде розраховуватись на основі зон (як Priority Mail).
    Ця послуга зросте в середньому на 12%. Тариф на міжнародну доставку First Class Package збільшаться в середньому на 4%.
  • USPS зменшує поріг нарахування об’ємної ваги (DIM weight) пакунків у послугах Priority Mail та Priority Mail Express. Тепер об’ємна вага буде нараховуватись починаючи з 421см3, а не з 493см3, як тепер. (DIM: ДОВЖИНАxШИРИНАxВИСОТА пакунку)

Що це означає для фулфілмент-центрів та їх клієнтів?
На мою особисту думку, незначне підвищення поштових тарифів мало на що вплине тепер, так само, як це мало на що впливало усі попередні роки, адже UPS та Fedex піднімають свої тарифи в середньому на 5% -6% щороку, що спричиняє й зростання цін на Амазон Прайм. Незважаючи на це, ніхто не припинив купувати online.
Якщо ви користуєтеся фулфілмент-центром в Нью Джерсі або Флориді, настав час поміркувати щодо переїзду у центральний штат, якщо географія ваших замовлень покриває всю Америку, а не тільки схід США.
Чому зручніше працювати з центрально-західних штатів? (Midwest)
Базуючись у Міннесоті ми покриваємо практично усі штати з нашого складу не переходячи 6 зон. Тоді як відправка посилки зі складу на сході (Нью Джерсі або Флорида), переходить 6 зону навіть з доставкою до Міннесоти (Центр США).
Поясню на прикладах:
Доставка 2кг посилки Priority Mail з Міннесоти у Колорадо коштує $10.33. Та сама посилка з Нью Джерсі або Флориди до Колорадо коштує $17.92.
Доставка 5кг посилки Priority Mail з Міннесоти у Каліфорнію коштує $33.51. Та сама посилка з Нью Джерсі або Флориди у Каліфорнію буде коштувати $39.34.
Доставка 350гр First Class пакету з Міннесоти у Техас коштує $5.12. З Нью Джерсі або Флориди коштує $5.24.
Окрім цього, у центрі континенту не буває тропічних штормів, як на сході, а сніг для Міннесоти, на відміну від північного сходу США, не перешкода.
Тепер до головного – тарифи для порівняння:

First Class up to 16 oz – Перший клас до 454 грамів
Сьогоднішні тарифи за ціною 1-ої зони. З 2019 включаються тарифи 9-ти зон.

first_class_mail_2019

 

Priority Mail up to 70 lb – до 32 кг

priority_mail_2018_2019priority_mail_2_2018_2019

 

Зони доставки від складу

zones_mn

zones_nj

zones_fl

 

Незважаючи на зростання вартості доставки у 2019 році, USPS залишиться найдешевшою службою доставки по США для більшості розмірів та напрямків.
Наші контрактні ціни (в таблицях вище) дають продавцям гарні знижки у порівнянні з роздрібними тарифами USPS.