Штрих-коди Amazon: Як працюють штрих-коди на Amazon?

Штрих-коди Amazon: Як працюють штрих-коди на Amazon?

У світі до-електронної комерції, малі підприємства часто обмежувалися місцевими ринками і мали невелику кількість ділових партнерів, які могли б допомогти зробити їх випуск товару успішним. Сьогодні, онлайн-ринки, такі як Amazon, пропонують послуги «під ключ» і глобальну торгівельну платформу для понад мільйон малих підприємств.

Фактично, недавнє опитування NetElixir виявило понад 60% малих підприємств, які продають товари на таких ринках, як Amazon, і отримують більше половини своїх онлайн-продажів з цих сайтів. У цьому ж опитуванні, 52 % продавців заявили, що вибрали Amazon із-за можливості високого обсягу продажів. За даними Google, понад 200 мільйонів інтернет-користувачів досліджують і переглядають товари в Інтернеті, і майже 185 мільйонів людей роблять покупки. Тому не дивно, чому малі підприємства використовують онлайн-ринки для досягнення своєї цільової аудиторії та продажу більшої кількості товарів!

Якщо ви новачок в світі електронної торгівлі і хочете, щоб ваш запуск товару здійснився максимально гладко, важливо не забувати про одну, здавалося б, невелику, але критично важливу вимогу для продавців Amazon – використання UPC (Universal Product Codes-Універсальні коди товару) для лістингу товарів. Коли ви перейдете на Amazon Seller Central, щоб зареєструвати ваш товар, ви побачите використовувану абревіатуру UPC Вона розшифровується як Universal Product Code (Універсальний код товару). Існує кілька переваг, пов’язаних з використанням UPC для продажу в Інтернеті, в тому числі для поліпшення загальної якості обслуговування клієнтів, що дає вам більше можливостей для продажу. Давайте докладніше розглянемо роль UPC в електронній торгівлі і те, як ці три літери подають паспорт вашої компанії для майбутніх можливостей зростання.

Штрих-коди Amazon  і роль UPC в електронній комерції

Можливо, було б корисно зрозуміти деякі базові умови штрих-коду для початківців. UPC є найпоширенішим типом символу штрих-коду, який використовується у всьому світі кожен день в звичайному магазині на касі. Більшість роздрібних продавців просять постачальників використовувати UPC у процесах ідентифікації товару, і Amazon – не виняток.

Якщо ви займаєтеся лише електронною торгівлею, ви можете подумати: «Мої товари ніколи не проходять через контрольну лінію, навіщо мені потрібен UPC?»  Так само, як UPC допомагають компаніям відстежувати товар у магазинах, ці штрих-коди використовуються для відстеження товару на його шляху від виробника до самого порогу клієнта. В світі Amazon деякі продавці використовують термін GTIN і UPC як синоніми. The Global Trade Item Number (Глобальний номер торгової позиції -GTIN) – це фактично цифри, які ви знаходите під штрих-кодом UPC вашого товару, і він однозначно ідентифікує ваш товар.

Найважливіша частина розуміння UPC для підприємців, які планують продавати за межами Amazon в майбутньому, можливо, шляхом вивчення іншого ринку, такого як eBay або навіть через роздрібних продавців, – це те, що штрих-коди UPC використовуються всюди всіма роздрібними торговцями, а не тільки Amazon. Саме тому з самого початку важливо створювати і використовувати їх правильно, щоб ваші товари назавжди були пов’язані з вашою компанією по мірі вашого зростання.

Для створення GTIN і UPC штрих-кодів, першим кроком є ліцензія GS1 Company Prefix від GS1 US, некомерційної організації інформаційних стандартів. Company Prefix використовується для створення GTIN, який безпосередньо пов’язує вашу компанію і бренд з вашою продукцією.

Ваш Company Prefix дозволяє створювати власні GTIN і штрих-коди. Ви повинні створити GTIN для кожної варіації товару, який ви продаєте.  Такі варіації включають в себе різні кольори, запахи, розміри або смаки. Їм необхідно мати свій власний GTIN, щоб допомогти гарантувати, що покупці отримують саме те, що вони очікують, коли купують ваш товар.

Фактично, Amazon Sales Central містить таку примітку:  «Використання неправдивої інформації про ідентифікацію товару, включаючи ідентифікатори товарів (ID), заборонене і може призвести до видалення ваших прав на створення ASIN. ID товарів будуть підтверджені в базі даних GS1. UPC, які не відповідають інформації, наданої GS1, будуть вважатися недійсними». Іншими словами, якщо ви вирішите придбати UPC штрих-коди з іншого джерела, ви можете придбати GTIN іншої компанії. Можливо, ви не зможете зв’язати свою компанію з вашим товаром в рамках цього коду, якщо Amazon перевірить код по базі даних GS1.

Що мені дають штрих-коди Amazon?

Маючи обмежені ресурси, власники малого бізнесу зосереджені на тому, що потрібно зробити зараз, тому, якщо процес штрих-кодування звучить технічно або трудомістким, він допомагає зосередитися на тому, що ви отримаєте від використання UPC Простіше кажучи, Amazon та інші ринки воліють працювати з продавцями, які використовують UPC, тому що це полегшує їм більш ефективне управління глобальним пулом брендів. В результаті, вони мають більше можливостей для створення виграшних результатів як для вас, як продавця, так і для них, як рітейлера.

Ще одна перевага полягає в тому, що ваш товар буде включений в інші результати пошуку. Більшість продавців знають, що чим більше інформації про товари ви можете дати потенційному покупцеві, тим краще. Ось чому продавці додають якомога більше дескрипторів в свої назви товарів. «Безшумний, автоматичне відключення, світлодіодний дисплей, холодний зволожувач повітря для кімнат середнього розміру, більш імовірно, з’явиться в результатах пошуку покупця, ніж просто «холодний зволожувач повітря».

UPC служить в якості «за кадрового» опису товару, який надходить в пошукові системи і призводить до збільшення продажів. Фактично, недавнє дослідження Google показало, що товари з GTIN у своїх товарових каналах збільшили конверсії продажів до 20 відсотків і призвели до збільшення показів на 40 відсотків. Це може означати, що клієнт, роблячи пошук в Інтернеті, не просто знаходить холодний зволожувач повітря, він знаходить ваш холодний зволожувач повітря. Google також припускає, що перші п’ять результатів пошуку генерують 75 відсотків кліків, тому додавання GTIN означає, що ваш товар знаходиться в правильному місці в правильний час для правильної аудиторії.

Окрім переваг продажу та пошуку, використання U.P.C. у вашому списку товарів полегшує вам життя, як власника / менеджера товару / реалізатора / фахівця із розробки та інвентаризації, а також будь-які інші ролі, які ви виконуєте. Подумайте про UPC в якості інструменту, який ви можете використовувати у ваших інтересах, щоб легше забезпечити узгодженість між вашим фізичним товаром і тим, як він представлений в Інтернеті. Хоча онлайн-магазини пропонують послуги з виконання, вони працюватимуть більш гладко, якщо ваша продукція може бути однозначно ідентифікована та відстежуватися через системи розподілу, чиї програми знайомі з такими ідентифікаційними номерами.

Штрих-коди Amazon: Допомагають Вам рости

Як власник малого бізнесу, ви витрачаєте гроші, щоб заробити гроші і вкладати незліченні години трудового вкладу на підтримку вашої мрії. Правильна ідентифікація товару з самого початку – відмінний спосіб усунути занепокоєння і гарантувати, що ви успішно публікуєте свої товари, щоб рости разом з вашим бізнесом.