Lieldienu noskaņa

Sagatavojam veikalus svētkiem, bet pārdošanas izaugsmi ar ekspress piegādes palīdzību

623201f5be9ca.png

Līdz Lieldienām atlicis tikai mēnesis, kas nozīmē, ka gatavošanās svētkiem pilnā sparā. Jau ilgu laiku Lieldienu svētdiena no reliģiskiem svētkiem ir kļuvusi par laicīgu, īpaši ASV, un tāpēc komerciālā sastāvdaļa ir diezgan iespaidīga. Saskaņā ar pētījumu National Retail Federation (NRF) Lieldienu svinēšanai 2022. gadā amerikāņi ir gatavi tērēt apmēram $156 vienai personai, izmaksas plānots sadalīt šādi:

87% plāno iegādāties pārtikas preces Lieldienu vēlajām brokastīm vai vakariņām, tērējot $45,26

48% plāno iegādāties jaunas drēbes Lieldienām tērējot $25,91

89% plāno tērējot iegādāties Lieldienu šokolādes zaķus, marmelāde un citus saldumus $20,66

61% plāno iegādāties dāvanas, tērējot $20,82

46% plāno iegādāties pastkartes

39% plāno iegādāties ziedus tērējot $9,49

43% plāno iegādāties dekoru tērējot $9,11

Lieldienu tendences 2022

Truši. Lieldienu svarīgākais simbols, ko var izmantot gan pašu simbolu, gan kā apdrukas elementu.

Pircēji meklē pastkartes, ietinamo papīru un mājas dekoru ar trušiem un trušu ausīm. Visbiežāk Etsy šīs preču kategorijas pieprasījumi izskatās šādi: “easter bunny svg”, “easter bunny décor”, “easter bunny png”, “easter bunny wreath”, “easter bunny plush”, “easter bunny plush”, “easter bunny plate svg”, “easter bunny tray”, “easter bunny tag”, “easter rabbit svg”, “easter rabbit figurine”, “easter rabbit décor”, “easter rabbit wreath”, “easter rabbit png”, “easter rabbit gnome”, “easter rabbit printables”, “easter rabbit stuffed animal”.

Turklāt trušu izmantošana gan kā tēls, gan vārds ir ļoti populāra arī modes dizainā. Populārākie Etsy pieprasījumi ir “Easter Bunny Shirt”, “Bunny Babe Shirt”, “leopard bunny shirt”, “leopard easter bunny”

Interesanti, ka vaicājumu skaits ar frāzi palielinājās par 42% « felt rabbit decoration» salīdzinot ar 2020 gadu.

Olas. Vēl viens obligāts svētku elements, kas tiek izmantots gan ornamentos, gan mājas dekorēšanā. Šeit populāri būs gan gatavie izstrādājumi, gan meistarklases un pašizgatavošanas komplekti. Pircēji meklē preces ar šādiem vaicājumiem “easter eggs svg”, “easter eggs decor”, “easter eggs for hunt”, “easter eggs for tree”, “easter eggs for wreath”, “easter eggs fillers”, “easter eggs holder”, “easter eggs png”, “easter eggs ornaments”

Pasteļkrāsas kļūst gaišākas. Spilgto krāsu tendence būs aktuāla jau Lieldienās. Un, lai gan mīksti pasteļi joprojām ir populāri (“Pastel Easter Décor”), pircēji sāk pievērst uzmanību spilgtiem rozā, dzelteniem un violetiem toņiem.

Nomierinošas dabas tekstūras. Pirms Lieldienām daudzi meklē lietas, kas izgatavotas no dabīgiem materiāliem, piemēram, kaltētu ziedu rotājumi vai olu krāsas rotājumi. Šādas preces ir īpaši pieprasītas pircēju vidū Vācijā.

Ballītes dārzā. Cilvēki sāk plānot aktivitātes brīvā dabā – gaidām pieprasījuma pieaugumu pēc apģērbiem ar ziedu apdruku un dārza dekorācijām. Populāri vaicājumi jau ir “easter party favors”, “easter party invitation”, “easter party decoration”, “easter party invite”, “easter party games”, “easter party treats”, “easter party decor”, “easter party supplies”, “easter party invitation download”, “easter garden flag”, “easter garden stakes”, “easter garden décor”, “easter garden signs”, “easter garden stake”.

Atkārtota izmantošana un amatniecība. Cenšoties patērēt apzinātāk, pircēji meklē Lieldienu dekorācijas, kuras nebūs jāmet arā uzreiz pēc svētkiem. Tendence ir kvalitatīvi galdauti, pašdarītie komplekti konfekšu kastīšu izgatavošanai, izturīgie grozi. Šajā gadījumā bieži tiek izmantoti vaicājumi “easter diy svg”, “easter diy kit”, “easter diy laser file”, “easter diy paint kit svg”, “easter diy cookie kit”, “easter diy kit svg”, “easter diy crafts”, “easter diy paint kit”, “easter paint kit svg”, “easter egg paint kit”, “eastern svg”, “easter craft svg”

Piegāde laikā

Gatavojot preces svētkiem, svarīgi atcerēties ne tikai tendences, bet arī piegādes laikus. Galvenais periods, kad tiks izmantotas Lieldienu preces, iekrīt 11.-18.aprīlī. Tāpēc ir svarīgi, lai būtu laiks ne tikai ieinteresēt pircēju, bet arī paspēt preces piegādāt.

Labākais veids, kā to izdarīt, ir ar ekspress piegādi no SkladUSA. Tātad no Latvijas uz ASV tiešā piegāde klientam aizņems no 3 darba dienām, kas ļauj pārdevējam konkurēt ar vietējiem pārdevējiem, jo arī piegāde uz ASV aizņem aptuveni 2-4 dienas.

Piegāde uz Kanādu aizņem apmēram 7 darba dienas. Ar nosacījumu, ka no noliktavas ASV līdz Kanādai piegādes laiks ir 3-8 dienas.

Vidējās piegādes izmaksas

SvarsASVKanāda
0,5 kg$27.53$28.52
1 kg$27.84$28.52
1.5 kg$30.5$30.5
2 kg$33.15$33.15
2.5 kg$35.81$35.81
3 kg$38.3$38.3
5 kg$49$49
10 kg$74.38$74.38
15 kg$119.85$125.3
20 kg$148.7$155.41
30 kg$219.62$229.54

Aprēķiniet piegādes izmaksas pats: https://skladusa.com/en/calculator/

Noformēt sūtījumus uz ASV vai Kanādu: https://system.skladusa.com/login