Унікальний спосіб заробляти гроші на Amazon: Як я заробляю $1500 в місяць

Ви, напевно вже є шанувальником Amazon як споживач, так як він дозволяє легко і доступно замовляти предмети, які вам необхідні.

Але чи замислювалися ви над тим, як перетворити Amazon в вашого бізнес-партнера?

Протягом останніх 11 місяців, я створив бізнес, продаючи private-label товари (власної торгової марки) на Amazon – купуючи безбрендовий продукт, а потім продаючи його під власним брендом. Результат: стабільний, в основному, пасивний дохід 1000 – 2000$ в місяць.

По суті, бізнес полягає в пошуку безбрендових товарів, які вже добре продаються на Amazon, створенні своєї власної упаковки та логотипу, та в їх кращому, ніж у ваших конкурентів, маркетингу.

Звучить привабливо? Розберемо це крок за кроком для практичного погляду на те, як побудувати ваш private-label бізнес.

Проте, перед зануренням, важливо зрозуміти, що це – не стратегія швидкого збагачення.

Хоча ви можете реально заробити сотні або тисячі додаткових доларів в місяць, це потребує старанності, терпіння та готовності бачити ідею від початку до кінця. Щоб бути найбільш успішним, встановіть відповідно ваші очікування.

Все ще цікаво? Давайте почнемо.

Крок 1: Дослідити та обрати товар

Це, мабуть, найбільш важливий і трудомісткий етап в процесі, але доброзичливі люди на Amazon трохи полегшать тягар, вказуючи вам в правильному напрямку.

Це тому, що сайт випускає детальні списки їх бестселерів – найбільш продаваних товарів. Хоча списки призначені для того, щоб надати споживачам можливість побачити те, що популярне, ви можете використовувати їх і в ваших інтересах також.

Рейтинги бестселерів, по суті, служать в якості вашого дослідження ринку товарів. Замість розробки продукту та подальшого тестування, щоб побачити, чи він добре продається, ви можете розпочати, вже побачивши, що продукт добре продається і приймати рішення щодо того, чи хочете ви цим займатись.

Коли ви візьметесь за рейтинги топ-100  Amazon для кожної категорії, шукайте товари, які мають легку вагу, високу якість та безбрендові.

Безбрендовим може бути щось на зразок пляшки з водою, силіконовий шпатель або ліхтарик — всі предмети, які можуть легко бути вироблені під свій власний бренд і упаковку. Іншими словами, ви б не захотіли обрати брендований продукт – такий як  iPhone чи кросівки Nike – тому що це захищені продукти, які не можуть бути помічені як private labeled.

Як тільки ви знайдете продукт, який вас зацікавив, настав час для другого етапу стадії дослідження продукту.

Перевірка конкуренції

Під час цього етапу, вивчіть ваших конкурентів, щоб побачити, як вони працюють.

Наприклад, скажімо, продукт, на який ви націлились, – це ізотермічна пляшка для води. Хоча ви можете знати з рейтингу топ-100, що один бренд ізотермічної пляшки для води добре продається, ви повинні дізнатися більше про конкурентну ситуацію.

Використовуючи вікно пошуку у верхній частині Amazon, запустіть запит “ізотермічна пляшка для води” та перегляньте результати.

Відкрийте перші п’ять лістингів і вкажіть наступну інформацію в електронній таблиці: ціна, кількість відгуків, рейтинг найкращих продавців Amazon і якість лістингу. Останній момент – дискреційний, але після проведення деяких досліджень, ви швидко зможете визначити різницю між хорошим лістингом і поганим.

Використовуючи інформацію, яку ви збираєте з цих п’яти лістингів, що служать вам зразком на ринку, визначте, чи перспектива варта уваги.

В ідеалі, ви захочете бачити в вашій таблиці наступне:

  • Середня ціна від 10$ до 40$
  • Незначна кількість відгуків (хоча велика кількість не є критичною)
  • Більшість бестселерів займають місце нижче 1000.
  • Середньої або низької якості лістинги

Не бійтеся, якщо ви не можете знайти продукт одразу. Зазвичай я витрачаю години досліджень, щоб знайти перспективу, яка на мою думку, працюватиме.

Однак, скажімо, ваше дослідження щодо ізотермічних пляшок для води задовольняє всі ці вимоги. Тепер ви готові, щоб знайти постачальника.

Крок 2: Знайти та зв’язатись з постачальником

Коли ви знаєте, що у вас вже є хороша перспектива продукту, настав час -знайти постачальника.

Цілком можливо — в залежності від продукту — знайти постачальника в США, але малоймовірно, що це буде економічно вигідно. Довіртесь мені і зайдіть на  Alibaba для пошуку міжнародного постачальника.

Розпочніть пошук постачальника, ввівши ту ж ключову фразу в поле пошуку Alibaba. В цьому випадку, простий пошук “ізотермічна пляшка для води” виведе вам тисячі різних продуктів і постачальників.

Знайдіть стиль, який вам потрібен, і дослідіть кілька різних постачальників. Залежно від того, наскільки детальні їх лістинги, ви, як правило, можете побачити необхідний мінімальний обсяг замовлень (MOQ), ціновий діапазон, варіанти стилю, час виконання та чи дозволяють вони використовувати власне маркування private labeling . Однак, потрібно буде зв’язатися по електронній пошті з постачальником, щоб отримати точну ціну для вашого замовлення.

Я виявив, що постачальники готові вести переговори, навіть при першому вашому замовленні. Хоча вони можуть вимагати, щоб їх MOQ становив 500 або 1000 одиниць, цілком можливо домовитись з ними, скажімо, про 250 або 300 одиниць.

Як правило, також є можливість для переговорів щодо ціни.  Просто ведіть себе впевнено і і робіть вигляд, що ви були там раніше – навіть якщо ви не були!

Крок 3: Створіть ваш логотип, дизайн та упаковку

Щоб заощадити час і оптимізувати процес, ви часто можете працювати над кроком 3 одночасно з кроком 2.

Після того як ви знайшли постачальника, який готовий надати вам дозвіл на приватну марку продукту, ви повинні вибрати ваші маркетингові матеріали. Однак, не хвилюйтеся – вам не доведеться створювати їх самостійно!

Скористатесь сайтами, такими як Fiverr або Upwork, щоб найняти професійних дизайнерів за конкурентними цінами.

На Fiverr, ви просто шукаєте дизайнерів, а потім надсилаєте їм свою пропозицію про роботу.  На Upwork (раніше Elance), ви фактично створите проектну пропозицію та матимете пропозицію дизайнерів для вашого проекту. Я використовував обидва сайти, але віддаю перевагу Elance / Unwork для дизайну упаковки та логотипу.

Якщо ви вже встигли розробити назву бренду під час цього процесу, ви захочете, щоб ваш дизайнер створив логотип, який представлятиме ваш бренд та яскраву упаковку, яка відрізнятиметься від ваших конкурентів – тих, які вказані в таблиці під час першого кроку.

Як тільки ви матимете файли дизайну, надішліть їх вашому постачальнику та повідомте, щоб приступав до виконання вашого замовлення.

Крок 4: Створіть переконливий лістинг

Залежно від терміну виконання вашого постачальника, ви можете чекати від 10 до 30 днів, доки ваш товар надійде.

Використайте цей час мудро. Розпочніть, зосередившись на вашому лістингу. Дотримуйтесь інструкцій і протоколу від Amazon для створення облікового запису продавця, а потім створіть лістинг для вашого продукту.

Для створення переконливого лістингу:

  • Використовуйте високу якість зображення
  • Чітко поясніть, як працює продукт
  • Опишіть, чим він цінний
  • Виділіть те, що відрізняє його від конкурентів

Хоча вам доведеться працювати в рамках обмежень, що Amazon дозволяє і не дозволяє в лістингах, ви маєте змогу виділяти текст напівжирним шрифтом та тезисно підкреслити основні факти.

Як ви, мабуть, помітили на першому етапі, що багато продавців не проводять хорошу роботу над їх лістингами, але все одно добре продають. Ви можете собі уявити, на скільки більше одиниць вони могли б продавати з розгорнутими лістингами?

Це ваш шанс виділити ваш продукт і диференціювати свій бренд, як кваліфікований та інформативний.

Крок 5: Використовуйте Fulfillment by Amazon для створення пасивного прибутку

Деякі з вас, напевно, скажуть: “Весь цей процес не звучить, як пасивний дохід.”

Ну, до цих пір, ви можете бути праві. Однак, якщо ви провели ретельну роботу на попередніх етапах, ви вже майже готові сидіти, склавши руки і пожинати плоди.

Завдяки  програмі Fulfillment by Amazon (FBA) , вам не потрібно керувати одноманітними процедурами збору, пакування та доставки.

Хоча FBA забирає невеликий відсоток вашого прибутку, воно варте того для більшості продавців. Ваші витрати на доставку включаються в збори, і ваша продукція автоматично отримує право на безкоштовний Prime Shipping (Основну Доставку), що може допомогти вам збільшити продажі.

Крім того, продавці FBA часто користуються більш високим рейтингом пошуку, ніж продавці, які не є FBA. Хоча офіційно Amazon не підтвердив цього, я помітив це при роботі з своїми власними продуктами, та і друзі бачили подібні переваги.

Для отримання детальної інформації про налаштування FBA лістингу, як це працює, ціну, історію успіху та багато іншого, дивіться  посібник для початку роботи від Amazon.

Після того як ви налаштували свій лістинг і відправили Вашу продукцію до центру розподілу, ви можете бути вільні.  Коли клієнт зробить покупку, вам навіть не доведеться рухати пальцем. Центри Amazon fulfillment подбають про все, включаючи повернення та питання щодо обслуговування клієнтів.

Крок 6: Здійснити перший продаж

У будь-якому бізнесі чи виробництві перший продаж, як правило, здійснити найважче. У вас немає репутації або існуючих клієнтів, тому може бути складно переконати когось придбати ваш продукт.

Багато продавців проводять якийсь розпродаж або знижку під час запуску продукту. Знижуючи ціну, ви знижуєте сприйнятий ризик клієнта і спокушаєте його ризикувати вашим продуктом.

Ви також можете скористатись внутрішньою рекламною системою Amazon, яка дозволяє вам платити за те, щоб ваш товар містився у відповідних пошукових запитах сайту. Це чудовий спосіб збільшити видимість та привернути початковий сплеск продажів.

Інший варіант полягає у використанні Google AdWords для збільшення трафіку до вашого лістингу. Хоча  AdWords буде дорожче, я віддаю перевагу здійсненню продажів через нього, чим через інші методи.

Хоча це найпоширеніші стратегії, існують сотні інших способів збільшення продажів та трафіку. Це те, де ви можете проявити творчий підхід до вашого продукту та розважитись.

Або, якщо все працює саме по собі, просто сидіти склавши руки і нехай пасивний дохід накопичується.

Скільки Ви можете заробити з Private-Label бізнесу?

Оскільки різні види продукції мають різні ціни та пов’язані витрати, ці цифри є приблизними. Тим не менш, ось уявлення про ваш потенційний дохід.

Продукти, які займають місце в топ-100 в своїй категорії, часто приносять тисячі доларів доходу в день. Продукти, які входять в топ-500, як правило, дають сотні доларів в день. Навіть продукт в топ 2000 – 3000 може приносити вам стабільний додатковий дохід.

Хоча важко оцінити початкові інвестиції для власної торгової марки private-lable , оскільки це залежить від вашого продукту, я можу дати вам уявлення про те, скільки я витратив на свій перший продукт, основний аксесуар для гриля.

Я замовив 500 одиниць вартістю 3.20$ за од. На додаток до початкової інвестиції в розмірі 1600$, я витратив близько 400 доларів на розробку моєї упаковки та логотипу, запуск веб-сайту, встановлення мого бізнес-акаунту Amazon та сплати інших незначних витрат. Таким чином, запуск моєї першої торгової марки private-label коштував мені близько 2000$.

Однак я знаю людей, які витратили лише кілька сотень доларів, успішно запустивши свою торгову марку – а також людей, які витратили багато тисяч.

Прагніть здорового прибутку. Мені подобається досягати прибутку не менше 50% на одиницю.   Все залежить від продукту, але є ніша для будь-якого бюджету.

Хоча в цьому посібнику є багато інформації, все ж, вона – не вичерпна. Розкопуйте, робіть дослідження, спілкуйтесь з іншими продавцями і дізнавайтесь, що ще ви можете зробити, щоб ваш private-labeling бізнес став успішною та прибутковою справою.