FAQ/ЧаПи

ЧаПи – Часті Питання

faqs fba fbm private label
Як додати товар до системи?

Для того що би вислати посилку на склад для ФБА або ФБМ спочатку потрібно створити у системі товар. Відео як це зробити.

Як додати вашу посилку до системи перед відправкою до SkladUSA?

Ви створили товар, та тепер готові відправити посилку до нас на склад. Перед відправкою, у системі необхідно створити посилку та внести усі дані про те що у посилці, кількість товару, якщо треба завантажте документи для митниці, та внести трекінг номер. Після того як посилка прийде на склад ви отримаєте повідомлення про прибуття, кількість товару буде внесено до системи у вашому кабінеті. Відео про створення посилки на склад для ФБМ або для ФБА.

Як створити замовлення для ФБМ?

Як створити замовлення для ФБМ, якщо ви продаєте на Ебей або Етсі зі своїм ПайПалом. Так як до нас в систему НЕ попададают ваші замовлення автоматично (поки), вам потрібно їх вносити вручну. Відео як це зробити.

Як створити замовлення для ФБА (Амазон)?

Як створити замовлення для ФБА (Амазон). Після того як ми отримали ваш товар на складі, перевірили його і підтвердили його у системі, ви можете створити замовлення на пересилку товару до складу Амазона для продажу ФБА. Відео як це зробити.

Як перевести транзакцію з Etsy або Ebay в замовлення для ФБМ?

Якщо ви працюєте через наш ПайПал, та продаєте товар на Ebay або Etsy, ваші транзакції автоматично заходять до нашої системи. З цієї транзакції ви створюєте замовлення. Відео як це зробити.

Як створити Amazon наклейки для пересилки та FNSKU?

Як створити Амазон наклейки для пересилки та для FNSKU, щоби вони були у правильному форматі для друкування на тнермо-принтері.
Для початку відкрийте безкоштовний рахунок на AZlabels.com, та встановіть плагін для вашого браузера. Відео як це зробити.

Як додати в Етсі профіль пересилання

Якщо ви надсилаєте частина товару не зі складу SkladUSA, то ви можете створити у Etsy окремий профіль для надіслання з США.
В одному магазині можна мати багато профілів. Під кожен товар ви можете вибрати окремий профіль, якщо товар з України то й профіль з пересилкою з України, якщо товар зі складу SkladUSA то й профіль відправки зі скаду у Міннесоті. Відео як це зробити.

Як зробити повернення платежу покупцеві?

Якщо ви хочете повернути покупцеві оплату частково або цілком, це відео покаже як це зробити.

Як створити в системі відправлення посилки на консолідацію?

Якщо ви хочете відправити ваші товари на склад в Україні для консолідації DHL або Міст, подивіться відео як це робиться.

Як створити на Етсі пересилання зі складу або від вас особисто?

Якщо ви продаєте товар з нашого складу і у вас опція на кастом від вас, це відео покаже як правильно це зробити. Так само ви зможете створити пересилку зі складу тільки по США і до Канади, а по інших країнах прямо від вас.