Ekspress piegāde: kad ātrums ir svarīgs

Visas ātrās starptautiskās piegādes priekšrocības

express

Mūsdienu dzīves ritmi prasa visu izdarīt ātri, un šķiet, ka nav absolūti laika gaidīt. Tāpat ir ar preču pasūtīšanu, it īpaši internetā, kad, nospiežot pogu “pirkt”, jūs cerat, ka jūsu priekšā maģiski parādīsies lieta, par kuru tik ilgi sapņojāt.

Sarežģītākais šajā gadījumā ir pārdevējiem tirgus platformās, kad papildus patērētāju interesei par savām precēm ir jānotur viņu uzmanība, piedāvājot ātrāko un ne dārgāko piegādi. Protams, šādos gadījumos nereti ir bailes, ka, piedāvājot ekspress piegādi, pircējs no preces atteiksies, jo, piemēram, tās pašizmaksa pielīdzināsies vai pat pārsniegs preces izmaksas.

Kāpēc nevajadzētu baidīties no tiešiem sūtījumiem

Pirmkārt, klientiem vienmēr var piedāvāt ekspress piegādi, salīdzinot ar citiem piegādes veidiem, galvenais neaizmirst precizēt noteikumus. Parasti tiešā piegāde uz ASV aizņem apmēram 4-5 dienas, savukārt konsolidētie sūtījumi nonāk pie pircēja 7-10 dienas laikā.

Otrkārt, pircējs, izvēloties dāvanu internetā, ļoti bieži to izdara pēdējā brīdī, un, lai tiktu pie nepieciešamās lietas (sevišķi, ja zina, ka tā ir tieši tā, kas viņam vajadzīga), ir gatavs maksāt daudzkārt vairāk. par ļoti ātru piegādi nekā par pašu prece. It īpaši, ja tas ir ekskluzīvs pēc pasūtījuma izgatavots roku darbs.

Treškārt, ir svarīgi vienmēr kalkulatorā pārbaudīt piegādes izmaksas, jo var izrādīties, ka ekspress piegāde ir daudz izdevīgāka nekā, piemēram, konsolidācija.

Kādas ir ekspress sūtījumu priekšrocības?

Bez šaubām, pirmkārt, tas ir ātrums un laika taupīšana. Izvēloties SkladUSA ekspress piegādes pakalpojumu, pārdevējs izvēlas labākos starptautiskos pārvadātājus FedEx / TNT vai DHL (Ukrainai un Baltkrievijai), kas piegādā dažu dienu laikā visā pasaulē.

Piegādes ģeogrāfija ir vēl viena svarīga tiešo sūtījumu priekšrocība. Galu galā starptautiskie pārvadātāji piegādā sūtījumus gandrīz jebkurā pasaules galā. Un cik ilgu laiku tas aizņem, varat pārbaudīt savā SkladUSA kontā sadaļā "Piegādes statistika".

Turklāt sūtītājs ietaupa daudz laika, jo jums pat nav jāiziet no mājām, lai nosūtītu ekspress, jo jūs varat izsaukt kurjeru no pārvadātāja uz savu adresi bez papildu samaksas par šo pakalpojumu. Tādējādi jums nav jāuztraucas par papildu izmaksām par sūtījuma nogādāšanu noliktavā un laiku, kas nepieciešams pasūtījuma apstrādei SkladUSA pārstāvniecībās.

SkladUSA pakalpojuma izmaksas ir vēl viens iemesls, lai apdomātu ekspress sūtīšanu. Galu galā saviem klientiem piedāvājam īpašas starptautisko pārvadātāju likmes, kuras saņemam uz sūtījumu apjoma rēķina gadā (kas ir virs 800 tonnām). Tāpēc, izvēloties tiešos sūtījumus no SkladUSA, mūsu klienti saņems atlaidi līdz 60% starptautisko pārvadātāju tarifiem (atkarībā no sūtījuma parametriem un piegādes vietas).

Svarīgi ir arī tas, ka ātra piegāde ļauj nosūtīt sūtījumus, kuru garums pārsniedz 68 cm

Kā nosūtīt paku ar eksprespasta palīdzību

Vispirms vienmēr varat pārbaudīt sūtījuma izmaksas kalkulatorā SkladUSA vietnē vai caur sistēmas personīgo kontu. Lai veiktu precīzāku aprēķinu, obligāti norādiet precīzu pasta indeksu un pilsētu

61eeb9482719f.png

Varat arī apskatīt statistiku par pasūtījuma piegādes laiku uz jūsu izvēlēto valsti, kas ļaus precīzāk informēt pircēju, cik ilgs laiks nepieciešams pasūtījuma piegādei. Bet atcerieties, ka informācija ir aptuvena un nav simtprocentīga. Lai pārbaudītu statistiku, SkladUSA sistēmas personīgajā kontā jāiet uz nodaļu "Piegādes statistika" un jāizvēlas periods, par kuru vēlaties saņemt datus, sūtītāja valsts un piegādes valsts.

61eeb9672451b.png


61eeb97730aeb.png

Pēc visu šo opciju atlasīšanas augšpusē jūs redzēsiet vidējo pārvadātāju piegādes īlguma statistiku uz izvēlēto valsti

61eeb98496d9f.png

Pēc pilnas informācijas saņemšanas varat sākt sūtījuma apstrādi.

Video instrukcija, kā izveidot ekspress sūtījumu


Rules for measuring express shipments

To calculate the cost of sending, it is necessary to correctly check the dimensions of the parcel that is being sent, depending on the criteria of the carrier.


Latvija

FedEx

Cenu noteikšanas solis: 0.5 kg

Ierobežojumi:

- līdz 70 kg faktiskā vai tilpuma svara

- Maksimālais garums nav lielāks par 240 cm (ar apkārtmēru līdz 330 cm)


Atgādinam apkārtmēra pārklājuma formulu

Garums + (2 x Platums2 x Augstums) < 330 cm


BBet daudz vienkāršāk ir pārbaudīt piegādes izmaksas atbilstoši saviem parametriem, izmantojot kalkulatoru SkladUSA lapā: https://skladusa.com/ru/calculator/

Un, ja jums ir kādi jautājumi par to, kā organizēt ekspress sūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta komandu, izmantojot:

- sistēmas personīgo kabinetu: https://system.skladusa.com/login

- vietne - https://skladusa.com/

- telegramm - https://t.me/SkladUSA bot