Mātes diena: svarīgas atmiņas par dāvanām

Kādas dāvanas saviem mīļajiem amerikāņi meklēs tirgos?

<

Maijs ASV sākas ar daudziem amerikāņiem nozīmīgiem svētkiem – Mātes dienu, kas šogad tiek svinēta 8. maijā (tajā pašā datumā atzīmē arī Kanādā un Vācijā). Vismaz 80% ASV iedzīvotāju plāno to atzīmēt, un viņi ir gatavi patērēt aptuveni 220 USD par dāvanām svētkos.

Tātad starptautisko tirgu pārdevējiem noteikti nevajadzētu iet garām šādam pasākumam. Saskaņā ar ASV Nacionālās mazumtirgotāju federācijas datiem dāvanas meklē:

85% vīriešu

82% sieviešu

Kam ir dāvanas?

Dāvanu ideju meklēšanai bieži tiek izmantotas tiešsaistes platformas un sociālie mediji. Tāpēc dāvanu piedāvājumi ir jāprezentē gan platformas veikalos, gan visās sociālo tīklu lapās. Sagatavojot svētku sludinājumus un noformējumu uz citiem klientu piesaistes avotiem, jāpievērš uzmanība arī tam, kas meklēs dāvanas:

60% - mātem

46% - sievām

13% - meitām

8% - māsam

7% - vecmāmiņam

7% - draudzenēm

2% - krustvecākiem

8% - citiem tuviem cilvēkiem

Tāpēc jums vajadzētu maksimāli palielināt kategorijas, kurām varat piedāvāt savas preces kā dāvanu svētkos.

Saskaņā ar ASV Nacionālās mazumtirdzniecības federācijas datiem populārākās Mātes dienas dāvanas ir:

•Apsveikumu kartiņas

•Svētku vakariņas

•Pušķi

Turklāt šajos svētkos tiek ņemtas vērā šādas dāvanas:

•Apģērbi un aksesuāri

•Dekorācijas

•Grāmatas

•Elektronika

•Sadzīves preces

Tomēr 35% amerikāņu plāno iegādāties arī dāvanu komplektu, bet 23% meklē konkrētu dāvanu vai iespaidu.

Mātes dienas dāvanu tendences 2022. gadā

Ziedu motīvi. Tie var būt mākslīgo ziedu pušķi, personalizēti ziedu izšuvumi, attēli un kartiņas ar pušķiem, sveces, skaistumkopšanas līdzekļi un vienkārši mājas dekori. Turklāt tās var būt vāzes, puķupodi utt.

Roku rokā. Šis vienotības un mīlestības simbols, iespējams, kļūs par galveno Mātes dienas tendenci. Visvairāk tas var būt uz pastkartēm un plakātiem.

Bērnu bildes. Šogad īpaši jauno māmiņu vidū būs populāri bērnu zīmējumi un smieklīgi ornamenti. Var piedāvāt arī individuālas dāvanas ar precēm, uz kurām var uzlikt savu bērnu zīmējumu.

Grūtniecība un bērni. Populārs, kā vienmēr, būs grūtnieces tēls. Popularitāti gūst arī attēli ar mātēm ar bērniem.

SPA mājās. Daudzi amerikāņi vēlas saviem mīļajiem piedāvāt īstu mājas SPA. Tieši šajā gadījumā ideāli ir piedāvāt dāvanu komplektus, kuros var būt gan kopšanas līdzekļi, gan vannas istabas aksesuāri. Tās var būt elegantas ar rokām darinātas sveces, lauku stila vannas paliktņi utt.

Svētkiem vērts pievērst uzmanību arī masāžas sveču ražotājiem, jo pieprasījums pēc tām Etsy, salīdzinot ar 2020. gadu, pieauga par 54%.

Svētku galda dekorēšana. Šeit ir viss nepieciešamais, lai parastas brokastis (vai pikniks dārzā) pārvērstu par neaizmirstamu notikumu, piemēram, interesantas paplātes, personalizētas salvetes un vintāža krūzes utt.

Izlasiet arī materiālu Etsy - 26 Creative Mother’s Day Gift Ideas to Spoil Mom With

Kā vienmēr, visas personalizētās dāvanas joprojām būs populāras: no pastkartēm līdz personalizētiem virtuves piederumiem. Lielus panākumus gūs pārdevēji, kuri var palīdzēt saglabāt vissiltākās un sentimentālākās atmiņas dāvanā tuviniekiem. Galu galā 45% amerikāņu meklē neparastas un unikālas dāvanas, savukārt 42% cilvēku izvēlas dāvanas, kas atgādina svarīgus dzīves mirkļus.

Kā piegādāt?

Atkarībā no tā, cik ilgi saņēmējs ir gatavs gaidīt savas preces, varat piedāvāt dažādus piegādes veidus:

• Lētāka, bet laikietilpīgāka - konsolidācija no SkladUSA

Viens no lētākajiem veidiem, kā piegādāt preces klientam ASV un Kanādā vai uzglabāšanai noliktavā. Jūsu preces tiek apvienotas ar citu pārdevēju sūtījumiem vienā sūtījuma ar labāko cenu, un izmaksas tiek dalītas starp visiem sūtītājiem tikai pēc sūtījumu parametriem.

Galvenā priekšrocība ir tā, ka nav nepieciešams iepakot preces kā gala piegādei klientam, jo to var pārsaiņot noliktavā ASV (Minesotā) - kas ļauj ievērojami ietaupīt uz piegādi

Piegādes izmaksas uz ASV noliktavu - 7 $ / kg

Vidējais piegādes laiks konsolidācijai uz ASV noliktavu - no 3 darba dienām

• Dārgāk, bet ātrāk, kad nav laika gaidīt un preces vajadzīgas konkrētā datumā – ekspress piegāde no SkladUSA

Pateicoties lielajam sūtījumu skaitam (vairāk nekā 800 tonnas gadā), SkladUSA ir īpašie tarīfi no vadošajiem starptautiskajiem pārvadātājiem FedEx, kas ļauj mūsu klientiem ietaupīt līdz pat 60% no tiešajiem sūtījumiem.

Tādējādi preces var nosūtīt tieši pircējam par ļoti zemām cenām – no 16 USD

• Turklāt, ja prece jau ir ASV noliktavā, piegāde ASV aizņems, piemēram, divas līdz četras darbadienas.

Un, ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu atbalsta komandu, izmantojot:

• Personīgo kabinētu: https://system.skladusa.com/login

• vietne - >https://skladusa.com/

• tālrunis – +371 258 921 22

• telegram - >https://t.me/SkladUSA_bot