Калькулятор повної ціни консолідації

Приблизна вартість обслуговування однієї посилки – З Києва до вашого покупця
Пересилка з Києва до США + Пересилка з/по США + Тариф складу

usps delivery map

Консолідація – це найкращий спосіб доставити ваш товар покупцеві в США і не тільки за вигідною ціною і в досить швидкий термін. На нашому складі в Києві ми щодня формуємо відправку на склад в США – консолідуємо оправлення замовлень наших багатьох клієнтів, за рахунок чого вартість відправки для кожного є більш вигідною, в порівнянні з прямою доставкою покупцю.

Як здійснюється консолідація товарів в Україні

Ви можете формувати відправку з товарів, які вже продані покупцям або пересилати продукцію для зберігання на склад і подальшої відправки зі складу в США за фактом її продажу. Всі вантажі з України доставляються в США експрес-поштою, тому термін доставки покупцеві в США становить 6-8 робочих днів. Термін доставки по світу становить 8-15 робочих днів.
Після прибуття на склад в США, замовлення відправляються покупцям в той же день. Якщо ви відправили товар для зберігання на складі і подальшої відправки за фактом його продажу, то ви можете скористатися повним спектром послуг фулфілмента

Вартість відправки вантажів по консолідації

Щоб дізнатися повну вартість відправлення однієї посилки за допомогою консолідації, ви можете скористатися спеціальним калькулятором, який розрахує ціну виходячи з точки призначення, ваги і габаритів.

SkladUSA: ваш надійний партнер

SkladUSA – це компанія, яка надасть якісні та недорогі послуги всім, хто хоче вести успішні продажі на Etsy, Ebay, Amazon. Ваші товари будуть доставлені в короткі терміни, і покупці зможуть отримати їх протягом 10-21 днів з моменту відправлення з будь-якого українського міста. Відправлення посилок по консолідації буде ще вигідніше, якщо скористатися послугою фулфілмента, отримавши повний комплекс складських послуг, які надає наша компанія.