Комерційні вантажі

Комерційні вантажі

Commercial Cargo

Ми надаємо Вам послуги, які будуть сприяти розвитку вашого бізнесу і підвищення продажів в США. Всі завжди залишаються в плюсі, оскільки, покупці вчасно отримують своє замовлення. А торгові сервіси, включаючи Вас, отримують свій прибуток і головне – ніяких конфліктів і непорозумінь.

Комерційні вантажі і відправка вантажів по консолідації

Продаж в США з України стане більш доступною, якщо Ви скористаєтеся нашою послугою перевезення комерційних вантажів. Ми працюємо з транспортними компаніями, які без проблем доставлять ваш вантаж з України на наш склад в США, в штаті Міннесота.
У вартість даної послуги входять доставка вантажу в Міннесоту або Нью-Джерсі, розмитнення, послуги брокера і інші супутні речі. Після цього ми доставляємо ваш вантаж на склад. Не забувайте, що за допомогою особистого кабінету в WMS системі, Ви зможете відслідковувати роботу Фулфілмент-центру і завжди знати, де знаходиться ваш товар.

По ходу просування кожен проект може зіткнутись з різними труднощами, які можуть проявлятися в міру його популяризації.  Зокрема, це стосується інтернет-магазинів, оскільки процеси складування, зберігання і доставки досить складні, особливо в іншій країні. Тому фулфілмент в логістиці дуже важливий для будь-якої компанії, оскільки вона сприяє розвитку бізнесу.

Необхідність фулфілмент логістики

Гостра необхідність в фулфілмент логістиці, як правило, з’являється в тому випадку, коли кількість замовлень перевищує за сотню посилок в день. Їх обробка займає досить багато часу, через що можуть виникати великі проблеми з клієнтами, що не є добре. Наша компанія SkladUSA завжди рада допомогти Вам в обробці замовлень, щоб Ви змогли направити свою увагу на інші, більш важливі справи компанії

Для розрахунку вартості напишіть нам емейл, вкажіть розміри вантажу та вишліть комерційний інвойс.
Форма для заповнення комерційного інвойсу.

invoice