5 кроків для створення Private Label товарів на Amazon

5 кроків для створення Private Label товарів на Amazon

Private label, власна торгова марка, стала перспективним способом, для онлайн-продавців, почати свій бізнес. Коли ви володієте брендом або лейблом, це створює власну ідентичність, яка може керувати великими обсягами продажів.

Саме тому приватні торгові марки private label допомагають продавати товари, які є безбрендовими.

Безбрендовий товар, ймовірно, буде мати багато конкуренції на ринку. У таких випадках, створення привабливої коробки для покупок і визначення вашого імені як хорошого продавця стають значно складнішими. Тут private label дає вам перевагу, створюючи візуальну диференціацію і збільшення передбачуваної вартості вашого товару (ів) проти конкуренції.

Що таке private lable товари?

Private label товари – це бренди, які юридично належать представнику роздрібної торгівлі або постачальнику.  Роздрібний торгівець не виробляє товари, а наймає виробника, щоб зробити їх під власним private label.

Як зазначалося, виробник не має прав на торгову марку або бренд. Він отримує свою частку доходу за рахунок виробництва товару.

Як зробити товар вашим private label?

Процес private labeling вашого товару включає в себе декілька кроків. Необхідно терпіння, щоб пройти весь цей процес. Крім того, коли ви починаєте власний private label, не чекайте миттєвого взлету прибутків.

Private label продукт допомагає вам створити бренд і розкрутити весь процес, і це займає багато часу на Amazon.

Існує цілий ряд кроків для того, щоб створити Private Label на Amazon. А саме –

 1. Пошук відповідного продукту або Товарної Ніші
 2. Пошук постачальника/виробника, який виготовляє ваш продукт
 3. Створення логотипу, упаковки і дизайну
 4. Список продуктів на Amazon
 5. Звернення до Amazon FBA
 6. Початок Продажу

1 – Як знайти відповідний продукт або товарну нішу, щоб продавати на Amazon?

Перш ніж ви вирішите щось продати, кілька необхідних передумов допоможуть вам отримати ті продукти, які, швидше за все, будуть успішними на Amazon. Ми називаємо їх товарними факторами. А саме –

 1. Можливість створення повторюваного попиту
 2. Ексклюзивність
 3. Падіння в межах певного цінового діапазону
 4. Нешвидкопсуючі
 5. Невеликі розміри та легка вага

Який би продукт ви не підібрали, щоб залучити значний обсяг продажів, він повинен пройти через ці 5 факторів. Ці фактори, в основному, гарантують, що продукт привертає замовлення, легко транспортується і має мінімальні шанси на повернення.

Крім товарних факторів, є ще 3 інших фактори, які ви повинні врахувати на ринку Amazon.

Ідея в тому, щоб знайти продукти з високим попитом і низькою конкуренцією. Деякі параметри перевірки включають в себе-

Amazon Sales Rank (Рейтинг продажів Amazon)– The Amazon sales rank – це порядкова шкала ранжування всіх продуктів на ринку Amazon відповідно до обсягу їх продажу.

Це означає, що якщо продукт оцінюється на 10-му місці в Amazon sales rank порівняно з іншим продуктом, який займає 1000-е місце, 10-е місце буде мати більш високий обсяг продажів. Простіше кажучи, він має більше попиту.

Однак, при високих обсягах продажів відбувається конкуренція і більш тонка маржа. Ось чому відбір Amazon sales rank перевіряє ваші навички.

В ідеалі, ви завжди повинні йти бестселерами, які знаходяться десь між 1000-1500. Це родзинка Amazon, яка гарантує оптимальний обсяг пошуку / продажу, а також маржі.

Product Reviews (Відгуки про продукт) – Шукайте обмежені відгуки про продукт. Завжди краще мати кілька відгуків про продукт. Проте надто багато відгуків можуть свідчити про конкуренцію або незадоволення клієнтів. Переконайтеся, що ви переглядаєте всі коментарі.

 Listing Quality (Якість лістингу)- Listing Quality є ще одним фактором, який відіграє вирішальну роль в придбанні вашого продукту (ів), знайденого на Amazon.

Продукти, які поставляються з топ Amazon sales ranks, зазвичай мають високоякісний лістинг. Проте, коли ви подивитеся на ряди нижче 1000, ви можете знайти лістинги, які не є високоякісними. Це допоможе вашому продукту дійти до вершини пошукових запитів.

Тут ідея полягає в тому, щоб стежити за листингами середньої якості і вивчити варіанти для продукту.

Таким чином, крім 5 товарних факторів, ці 3 фактори, отримані від Amazon, також мають вирішальне значення для того, щоб виробити правильний продукт.

Після того, як ви визначилися з продуктом, настав час знайти відповідного постачальника.

2 – Як знайти кращого постачальника для вашого продукту?

Ви можете знайти постачальника як у США, так і в Китаї. Завжди краще шукати варіанти місцевих закупівель. Безпосередня близькість постачальника і вашого складу буде дуже багато чого вирішувати по вартості логістики.

Якщо ви у пошуках місцевих закупівель, ви можете зайти на https://www.wholesalecentral.com/. Це один з найбільших оптових сайтів, який надає широкий спектр продуктів.

З іншого боку, імпорт з Китаю буде нести логістичні витрати, але заощадить на собівартості продукту. Особливо, коли ви продаєте щось загального характеру, різниця в ціні може бути приголомшливою.

Якщо ви хочете робити закупівлі в Китаї, сайт Alibaba – це вихід. Alibaba стала найпопулярнішим сайтом для оптових B2B-операцій, що експортують недорогі універсальні продукти в західні країни.

Але пам’ятайте, що покупка на Alibaba має певні труднощі. Там є багато ненадійних постачальників. Ваше завдання полягає в тому, щоб знайти того, кому ви можете довіряти і укласти відмінну угоду.

Як знайти надійного постачальника на Alibaba?

 • Подивіться на досвід продажів продавця. Переглядайте продавців, принаймні, з більш ніж 2-річним досвідом.
 • Шукайте можливості виготовлення продукту під вашим private label.
 • Шукайте фірмове найменування – OEM. OEM-виробники – це ті, хто не виробляють свій власний бренд, а створюють продукцію під private label для інших покупців.
 • Знайдіть спосіб оплати, який є найменш ризикованим. Вибирайте постачальників, які приймають PayPal або Escrow.
 • Попросіть їх надіслати зразки перед основною поставкою. Вам також потрібно домовитися про кількість мінімального замовлення.
 • Подивіться на всі фактори, які визначають перевірку постачальника.

Перевірка постачальника на Alibaba

3 – Створення диференціації з упаковкою продукту та логотипом

Після того, як ви визначилися з продуктом і постачальником, вам необхідно знайти своїх конкурентів на Amazon. Подивіться на їх упаковку, щоб вивчити, що вони намагаються донести. Подумайте, наскільки краще ви можете продавати або демонструвати продукт.

Якщо ви продаєте на своєму власному сайті, вкрай необхідно зробити переконливий логотип і дизайн. Це виділить ваш private label.

У наведеному вище прикладі цей 8-дюймовий ніж демонструє марку на лезі. Однак, упаковка і презентація все ще відсутні.

Порівняно з цим, наступний ніж демонстративно має кращу диференціацію. Зверніть увагу, що обидва відносяться до того ж діапазону цін та зручності використання.

Якщо ви володієте навичками проектування, якими ви користуєтеся час від часу, можна самостійно створити логотип або використати безкоштовний веб-сайт для створення логотипів. Є багато сайтів, але це – мій улюблений.

Проте слід розуміти, що для розробки упаковки та її графіки будуть потрібні професійні навички в Illustrator або CorelDraw. Таким чином, завжди бажано звертатися за професійною допомогою.

Найміть професіоналів на Upwork, peopleperhour або Fivver. Там багато дешевої робочої сили, яка може дати вам ту якість, яку ви бажаєте.

4 – Хостинг Продукту на Amazon

Пам’ятайте, ідея Private Labeling полягає у створенні більш сильного сприйняття бренду для ваших потенційних клієнтів. Ось чому вам потрібно подбати про кілька речей, коли ви розміщуєте свій продукт Private Label на Amazon. А саме –

 • Ви повинні вказати назву бренду в заголовку лістингу
 • З шести зображень вашого продукту наведіть два-три зображення з вашим логотипом
 • Наклейте стікер логотипу на упаковку продукту
 • Спробуйте додати деякі аксесуари до вашого продукту.
 • Ви також можете прикрасити продукт, використовуючи свої власні ідеї.

Ще одна річ, яка дає вашому Private Label більший захист від крадіжки або копіювання, це Amazon Brand Registry (реєстр брендів Amazon).

Що таке Amazon Brand Registry?

Amazon brand registry – це програма від Amazon, яка дає більше контролю продавцям над їх відповідними брендами або private labels.

Amazon brand registry допомагає продавцям мінімізувати підробки, забороняючи їм крадіжку вашого лістингу. Це означає, що іншим продавцям не дозволяється копіювати опис продукту, фотографії, логотип та інші атрибути вашого private label. Коротше кажучи, це дає вам більше контролю над вашим брендом.

Хоча Amazon brand registry надає достатній імунітет вашому продукту private label, цей захист поширюється тільки на ринок Amazon.

Якщо ви продаєте на своєму власному сайті, рекомендується звернутися до реєстрації торгової марки. Це – остаточний юридичний дозвіл, що дозволяє захистити ваш бренд від підробок в будь-якій точці країни.

5 – Здійснюйте ваші продажі, використовуючи FBA

Практика онлайн-покупок складається з двох частин. Перша – це сам продукт, а друга частина – доставка. Вони обидві беруть участь у реалізації в цілому.

Саме тут FBA є цінним варіантом для продавців private label. Зарахування на FBA дозволяє скористатися перевагами блискучого ланцюга поставок, створеного компанією Amazon.

Немає необхідності упаковувати і відправляти замовлення. FBA збір, який ви платите за послугу,  включає і вартість доставки. Іншою перевагою FBA є автоматичне отримання права на prime доставку. Коли ви відправляєте з допомогою prime, очікуйте збільшення продажів для свого private label.

Часто онлайн-продавці продають свій private label по декількох каналах. Крім Amazon, у них може бути магазин на Shopify, а також реалізація за допомогою Amazon MCF.

У ретроспективі, якщо ваш продукт не відповідає одному з п’яти згаданих вище товарних факторів, ви можете подумати про доставку товару самостійно. Це може статися, якщо розмір продукту великий і несе більше витрат FBA на доставку і зберігання.

Висновок

Товари Private Label мають домінуючу частку продажів на Amazon. Коли справа доходить до надійності та довіри, private label проходить довгий шлях, щоб гарантувати це для безбрендовых продуктів. Створена диференціація є суттєвою і може допомогти продавцям покласти край безладу на Amazon. Крім цього, створена приватна марка private label на Amazon має потенціал для стимулювання повторюваних продажів протягом року.